Problem przy stacyjce

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

qbar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt cze 07, 2011 00:13

Problem przy stacyjce

Post autor: qbar » wt cze 07, 2011 00:32

Witam Wszystkich - otóż mam problem z wlanczaniem sie radia w MK3 a mianowicie gdy wkladam kluczyk i docisne go mocniej to radio sie wlacza jednak tylko na chwile docisniecia gdy go puszczam to radio gasnie to samo sie dzieje po przekreceniu kluczyka a mianowicie gdy go dokrece bardziej po odpaleniu to radiop dziala ale tylko w momecie dokrecenia kluczyka gdy go puszczam i jade autem radio nie dziala. Nie jest tak zawsze czasem poprostu wszystko chula i jadac gra muzyczka - jednak w wiekszosci sytuacji niestety nie gra :( autko to mk3 w cabrio rok 94.



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Problem przy stacyjce

Post autor: jhosef » wt cze 07, 2011 12:31

Kostka stacyjki ma już powpli dość i rozłącza obwód "po stacyjce" na radio. Opcja a) wymienić kostkę stacyjki (nie najfajniejsze zajęcie) b) dać stały plus na złącze po stacyjce i ręcznie wyłączać radio.



qbar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt cze 07, 2011 00:13

Re: Problem przy stacyjce

Post autor: qbar » wt cze 07, 2011 13:48

wlasnie poczytalem sobie na ten temat-
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=115276" onclick="window.open(this.href);return false;
w sumie jestem laikiem i nawet jeszcze nie wiem co to jest ten sciagacz ale z tego co wywnioskowalem to za niedlugo moze pasc reszta rzeczy a nie tylko radio wiec wymiana tak czy owak bedzie niezbedna. kupilem sobie golfiacza po to by sie z nim pobawic wiec prowizorka nie wchodzi w gre. dzieki za info. pozrdo :):):)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości