Pomoc w doborze sprzętu do Golfa MK4 - głośniki Hertz

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Castillo
Beatmeister
Beatmeister
Posty: 343
Rejestracja: pt sty 30, 2009 15:19
Lokalizacja: Gryfów Śląski

Pomoc w doborze sprzętu do Golfa MK4 - głośniki Hertz

Post autor: Castillo » czw maja 26, 2011 18:51

Panowie mam pytanko bo poszedłem dzisiaj po głośniki Hertz DSK, a wróciłem z UDimension El- Comp 6 bo sprzedawca tak mi banie porył że niby lepsze , że Hertza to tylko głośno grają, a jakość prawie jak seria itp... W każdym razie czy te UDimension El-Comp 6 nadają się żeby w przyszłości zrobić z nimi jakieś tanie car audio, tzn zakupić wzmacniacz oraz subwoofer i żeby jakoś to grało, czy raczej słabo, bo akurat mam okazje żeby sprzedać je bratu jeśli mi się podobać nie będą. Słucham głownie trance/ House a więc bass musi być :)



bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Re: Pomoc w doborze sprzętu do Golfa MK4 - głośniki Hertz

Post autor: bogib184 » czw maja 26, 2011 21:49

To trzeba było brać Hertz HSK jak w planach rozbudowa CA, a nie żadne DSK czy U-Dim. Hertze HSK potrafią nogawką potrząsnąć.



Awatar użytkownika
Castillo
Beatmeister
Beatmeister
Posty: 343
Rejestracja: pt sty 30, 2009 15:19
Lokalizacja: Gryfów Śląski

Pomoc w doborze sprzętu do Golfa MK4 - głośniki Hertz

Post autor: Castillo » ndz maja 29, 2011 22:53

Udało mi się wymienić UDimension El- Comp 6 na Hertz ESK :
moc Max: 200 W
moc RMS: 100 W .
Tymczasem moje radio to Kenwood KDC-W4047UA :
Maks. moc wyjściowa 4 x 50 W
Moc ciągła (DIN45324,+B=14.4v) 4 x 30W
Przy większych głośnościach głośniki niestety charczą, sam je montowałem ale na 90% jest wszystko ok, domyślam się że radio ma za mało mocy, może ktoś polecić jaki wzmacniacz kupić o jakiej mocy ? Może coś takiego wystarczy http://allegro.pl/sony-xm-zr6040-wzmacn ... ml#gallery" onclick="window.open(this.href);return false; ? Cena max to 400 zł, a w przyszłości chciałbym jeszcze jakiś subwoofer w skrzyni dać. Czego tu szukać o jakiej mocy żeby głośniki porządnie grały ?



Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Re: Pomoc w doborze sprzętu do Golfa MK4 - głośniki Hertz

Post autor: ćwikła » wt maja 31, 2011 10:44

Castillo pisze:Panowie mam pytanko bo poszedłem dzisiaj po głośniki Hertz DSK, a wróciłem z UDimension El- Comp 6 bo sprzedawca tak mi banie porył że niby lepsze , że Hertza to tylko głośno grają, a jakość prawie jak seria itp... W każdym razie czy te UDimension El-Comp 6 nadają się żeby w przyszłości zrobić z nimi jakieś tanie car audio, tzn zakupić wzmacniacz oraz subwoofer i żeby jakoś to grało, czy raczej słabo, bo akurat mam okazje żeby sprzedać je bratu jeśli mi się podobać nie będą. Słucham głownie trance/ House a więc bass musi być :)

Zle ci nie doradzic aczkolwiek ich tweeter takze troche kluje w uszy. Wszystko zalezne od portfela...


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości