[MK3] Wybór głośników w drzwi bez dodatkowego wzmacniacza.

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

[MK3] Wybór głośników w drzwi bez dodatkowego wzmacniacza.

Post autor: skaktus » wt maja 24, 2011 17:40

Witam.

Ogólnie tematy forumowe rozbijają się o głośniki w drzwi które są napędzane wzmacniaczami.

Ja mam natomiast trochę inny bajer - głośniki są napędzane radiem. Radio to JVC KDR401. Głośniki w drzwi, czyli typowy standard. Jednak w tym wypadku głośniki mają grać pod radiem.

Celuję w głośniki niskotonowe, ze względu że siedzą w drzwiach. Nie celuję kompletnie w żadne firmy, aby radio było w stanie uciągnąć głośniki, bas był słyszany i aby cena była przyzwoita. Nie obchodzi mie czy Boschman, Pajonier itp.

Czy przy założeniu napędzania głośników za pomocą radia, jesteście coś w stanie polecić ? Teoretycznie radio osiąga moc 4 X 50W, jednak przyjmijmy że w RMS ma te 20 W max.

ODrazu napiszę że nie toleruję głośników świecących, mrugających, kolorowych, z wymyślnymi wzorami itp.



Maggot
M & K
M & K
Posty: 2053
Rejestracja: czw lip 08, 2010 22:45

[MK3] Wybór głośników w drzwi bez dodatkowego wzmacniacza.

Post autor: Maggot » śr maja 25, 2011 21:00

Phonocar Y-line ;) Ciężkie do dostania ale bdb grają, z czystym sumieniem polecam !
Ew. jakiekolwiek dobrej firmy do raczej MAKSYMALNIE 50W RMS(choć polecam mniej) żeby radyjko dobrze ciągnęło dość...
Jest nowa odmiana ich, ALE ponoć gorsze...a że nie testowałem ich akurat, to się nie wypowiadam :)



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

[MK3] Wybór głośników w drzwi bez dodatkowego wzmacniacza.

Post autor: Kubus20 » czw maja 26, 2011 11:13

skaktus, wypadałoby podrzucić system odseparowany, a nie tylko woofery w drzwi, ale wszystko zależy od tego jaka kasa jest przeznaczana na głośniki...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości