Spalił mi się wzmacniacz??

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
MichalMys1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:16
Lokalizacja: Świdnik

Spalił mi się wzmacniacz??

Post autor: MichalMys1 » ndz cze 04, 2006 16:34

Wcześniej pisałem ze coś mi świszczy przy włączonym silniku-teraz to juz nic nie działa.Podejrzewam ze spalił sie wzmacniacz-podgłośniłem muzyke na max i coś pierdnęło i zrobiło sie coś takiego jak na obrazkuCzy mozna po tym stwierzdić ze wzamniacz jest uszkodzony -naprawa mi sie chyba nie opłaci bo to był bardzo tani wzamcniacz a dokładnie ten...
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=107278845
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Dominik107
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 197
Rejestracja: ndz lis 20, 2005 20:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dominik107 » ndz cze 04, 2006 16:45

Przykro mi to stwierdzic ale wyrzuciles pieniadze w bloto. Ja tez sie przejechalem na takim "tanim" sprzecie i teraz wiem ze jak juz mam cos kupic to lepiej zaplacic troche wiecej i miec spokoj na dluuugo.



Awatar użytkownika
MichalMys1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:16
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: MichalMys1 » ndz cze 04, 2006 16:46

Dominik107 pisze:Przykro mi to stwierdzic ale wyrzuciles pieniadze w bloto. Ja tez sie przejechalem na takim "tanim" sprzecie i teraz wiem ze jak juz mam cos kupic to lepiej zaplacic troche wiecej i miec spokoj na dluuugo.
ale tzn ze sie spalił ,tak??

[ Dodano: Nie Cze 04, 2006 16:53 ]
czy to mogła być wina mojego np.złego podłaczenia wzmacniacza(przez 5 dni coś tam grało-az do dzisiaj) czy poprostu strasznie gówniany sprzęt-(juz miałem wiecej taniego gó... nie kupwać ale sie jakoś skusiałem bo strasznie dużo ludzi to brało)mam nauczke.ps.mam jeszcze tanie radio hehehe ale jeszcze gra i to nieźle.



Awatar użytkownika
MrSalieri
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: wt gru 28, 2004 18:06
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: MrSalieri » ndz cze 04, 2006 22:33

Wyglada to na miejsce zwarcia przypalony metal pod wplywem przeplywu duzego pradu. Albo przewod sie wypiol nie bylo dobrego styku i sie przypalilo miejsce polaczenia albo sie dotknol i poplynol nagle duzy prad.
Sproboj rozkreic tezn wzmacniacz moze poszedl bezpiecznik ktory jest w srodku bo na zewnatrz go nie widze na zdjeciach z aukcji. Jesli nie bezpeicznik to poszla koncowka mocy.


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=45061]Moj Mk3[/url]
[img]http://img233.imageshack.us/img233/9594/golf1tot51om6.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » ndz cze 04, 2006 23:14

to co na obrazku jest, napewno nie jest powodem spalenia :)
może ten "wzmacniacz" ma w sobie jakiś bezpiecznik przeci przepięciowy lub coś w tym rodzaju, cięzko cokolwiek o nim napisać bo to mega wynalazek jednak :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości