MK3-radio włączane po stacyjce - kable po włamie - problem.

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

MK3-radio włączane po stacyjce - kable po włamie - problem.

Post autor: skaktus » śr mar 16, 2011 16:44

Witam.

Znajomek ma problem. MK3 po włamie. Rozwalona stacyjka, kostka, kable radia. Wszystko wyprute. Część instalacji postawiona na nowo-bebechy z innego MK3. Oryginalnie radio włączało się po przekręceniu kluczyka. Oczywiście radio ma pamięć na osobnym plusie. Wyszukałem w kostce stacyjki plus po przekręceniu kluczyka, a dokładnie znalazłem dwa. Niby wszystko ok, problem jednak jest taki - z tego co wygrzebałem na www, jeden pin ma obciążalność na poziomie kilkuset miliamper a drugi przystosowany jest do dużych obciążeń. Radio wiadomo potrafi brać kilka amper. Dlatego pytanie - który pin stacyjki można obciążyć radiem które pobiera przynajmniej 1A ?



Awatar użytkownika
adrian.pt
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: czw mar 10, 2011 01:45

MK3-radio włączane po stacyjce - kable po włamie - problem.

Post autor: adrian.pt » sob mar 19, 2011 00:18

niewiem czy o to ci chodzi,kabel zasilania radia podlacz pod bezpiecznik w puszce a drugi najczesciej [zolty]pod stacyjke i powinno byc dobrze.


Mój golfik http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=496220" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Pablo Corrado
Forum Master
Forum Master
Posty: 1110
Rejestracja: sob lut 26, 2005 21:08
Lokalizacja: Chrzanów

MK3-radio włączane po stacyjce - kable po włamie - problem.

Post autor: Pablo Corrado » pn mar 21, 2011 10:24

Radio i tak pobiera prąd z tego "stałego". Plus po zapłonie tylko steruje radiem, więc nie będzie dużego obciążenia.


Scirocco II 1,6 / Scirocco II 1,8 / Corrado G60 / Corrado 2,0 16V / Golf IV 2,0 / Golf IV GTI / Passat B5FL 1,8T / Golf V 1,4 i 1,6
Sprzedam:
-Uszczelkę głowicy 1,8 T 20V (AGU i innych) GOETZE.
-NOWĄ przepustnicę do 1,4 TSI i innych 03C 133 062S.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości