Jak podłączyć skrzynie bądz tube?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

ditomek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 614
Rejestracja: pt paź 08, 2004 09:41
Lokalizacja: dolny śląsk

Post autor: ditomek » czw wrz 01, 2005 15:57

ciekawa historia :-)
Pozdrawiam



domeL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: sob lut 17, 2007 11:14
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Jak podłączyć skrzynie bądz tube?

Post autor: domeL » ndz mar 13, 2011 14:35

koledzy mam pytanie może trochę głupie ale co tam :)

mam skrzynie narazie bez wzmacniacza chce ja podpiąć żeby po prostu sobie pyrkała delikatnie :)

tylko zastanawiam sie pod jakie kable, a mianowicie chce ja podpiąć zamiast jednego z tylnych głośników. Pamięta ktoś jaki kolor kabli wychodzi z prawej lub lewej strony? tak żebym mógł przy kostce przy radiu sobie to ładnie podłączyć :) wiem to tylko taka prowizora ale niech sobie gra dopóki wzmacniacza nie zakupie.



Awatar użytkownika
slaww
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: sob gru 04, 2010 12:18
Lokalizacja: GdyniaCity

Jak podłączyć skrzynie bądz tube?

Post autor: slaww » ndz mar 13, 2011 17:41

obojetnie i tak nie bedzie gralo. suby sie tez podlancza w przeciw fazie, wiec nic sie nie stanie.


Dex P99r >Macrom 59.16[Dynaudio md100&Macrom Md.4] >Audison vr203 & Hifonics falcon >PPI 4200AM >Sony XES S-12

domeL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: sob lut 17, 2007 11:14
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Jak podłączyć skrzynie bądz tube?

Post autor: domeL » ndz mar 13, 2011 20:28

slaww pisze:obojetnie i tak nie bedzie gralo
??
slaww pisze:suby sie tez podlancza w przeciw fazie, wiec nic sie nie stanie.
czyli?? :)



Awatar użytkownika
slaww
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: sob gru 04, 2010 12:18
Lokalizacja: GdyniaCity

Re: Jak podłączyć skrzynie bądz tube?

Post autor: slaww » ndz mar 13, 2011 20:41

Moj kolega ma alpine 80w i suba, myslisz ze cos slychac.TY chcesz z jednego kanalu radia cos zasilic co bedzie mialo kolo 18watow.
Sam sobie odpowiedz.Podlaczaj.

To ze suby tez sie podpina inaczej zamieniasz plus z minusem, wiec jeden kij jak to podlaczysz.Tylko nie mostkuj suba dwoma kanalami radia.


Dex P99r >Macrom 59.16[Dynaudio md100&Macrom Md.4] >Audison vr203 & Hifonics falcon >PPI 4200AM >Sony XES S-12

domeL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: sob lut 17, 2007 11:14
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Jak podłączyć skrzynie bądz tube?

Post autor: domeL » ndz mar 13, 2011 22:03

kiedys w starym aucie miałem to zrobione tak samo tylko podłączał mi to kumpel (wyjechał i nie mam kontaktu) i na radiu miałem opcje ze przyciszyłem przednie głośniki a skrzynie podglosnilem i tyle, gralo ladnie nie chodzi mi tu o jakieś wybitne basy poprosu ma to grac i tyle.



bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Re: Jak podłączyć skrzynie bądz tube?

Post autor: bogib184 » ndz mar 13, 2011 22:40

Większej głupoty nie słyszałem od dawna - wyciszyć głośniki, a skrzynka niech gra tak, aby sobie grała... To czego ty chcesz w samochodzie, bo basu nie będzie, a gdzie dźwięk jak wyciszysz inne głośniki. Nie mów, że miałeś zmostkowane w radiu przez kolegę kanały i podłączone do skrzynki, bo jeśli tak, to zadałeś pytanie nie w tym dziale, a i gratuluję pomysłowości...



domeL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: sob lut 17, 2007 11:14
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Jak podłączyć skrzynie bądz tube?

Post autor: domeL » pn mar 14, 2011 00:03

bogib184 pisze:Większej głupoty nie słyszałem od dawna - wyciszyć głośniki, a skrzynka niech gra tak, aby sobie grała... To czego ty chcesz w samochodzie, bo basu nie będzie, a gdzie dźwięk jak wyciszysz inne głośniki. Nie mów, że miałeś zmostkowane w radiu przez kolegę kanały i podłączone do skrzynki, bo jeśli tak, to zadałeś pytanie nie w tym dziale, a i gratuluję pomysłowości...
i tu widać jak ludzie czytają tekst - czytaj ze zrozumieniem!

nie wyciszyłem tylko przyciszyłem! i grało to bardzo ładnie



bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Jak podłączyć skrzynie bądz tube?

Post autor: bogib184 » pn mar 14, 2011 09:13

Ja zrozumiałem, ale ty widzę się nic nie nauczyłeś - nie ten dział na takie cudaki jak "tuba" pod radio, a skoro miałeś tak podłączone to sobie podłącz + do + a - do - i delektuj się bardzo ładnie grającą muzyką, a że się podobało to nic innego, tylko umcy umcy, cym cy rym cym ram pam pam. Miłego słuchania, a radio ma 15 wat na kanał a nie żadne 50. Masz dostęp do sieci to czemu nie korzystasz z tego i się nie dowiesz jaka jest prawda...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości