wymiana hertz-ow na cos lepszego?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
slaww
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: sob gru 04, 2010 12:18
Lokalizacja: GdyniaCity

Re: wymiana hertz-ow na cos lepszego?

Post autor: slaww » pn mar 07, 2011 14:03

Szukac jedynie okazji za swoje rainbowy dalem 560 nowki sztuki z jakiegos magazynu cena wyjsciaowa 1400.3way.


Dex P99r >Macrom 59.16[Dynaudio md100&Macrom Md.4] >Audison vr203 & Hifonics falcon >PPI 4200AM >Sony XES S-12

Awatar użytkownika
Gawior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1807
Rejestracja: śr lip 15, 2009 21:38
Lokalizacja: Częstochowa

wymiana hertz-ow na cos lepszego?

Post autor: Gawior » pn mar 07, 2011 14:51

W tej cenie to tak jak wyżej, szukać trzeba okazji ( mogłem mieć Morel Tempo 6 nówki za 400zł, ale limit pieniężny mam niestety ).
Ja zamówiłem dzisiaj Hertz HSK-165, bo szukałem jakiegoś odseparowanego zestawu do 250zł, a i tek te HSK wyszły poza mój fundusz operacyjny ( wytłumacz tu kobiecie że kupujesz głośniki za 300zł :jezor: i do tego jeszcze wzmacniacz - a usłyszysz "przecież masz głośniki i wzmacniacz w aucie, to po co ci to ..." ).
Dla mnie te HSK to i tak będzie świetny wybór i ogromna różnica, bo przesiadam się z głośników dwudrożnych, współosiowych, zasilanych z radia.
Do zasilania tych Hertz-ów będzie ( jak dobrze pójdzie ) Philips DAP650 i to jeszcze w mostku.


Moja dorożka - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=325090
Alpine Fantomface CDA-7897->Audio Art 200MS->DLS UR36S (UR2,5 i UR1)->woofer Focal K2P, Rodek R4100A2->STX 8" 23L@35Hz

Awatar użytkownika
kisiel119
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 06, 2010 00:31
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

wymiana hertz-ow na cos lepszego?

Post autor: kisiel119 » pn mar 07, 2011 19:29

Gawior.
A ja juz jechalem na odsepeprarowanych dsk ze wzmacniaczem wiec nie chce wydac pieniedzy na kolejne glosniki ktore podobnie zagraja, chce klase wyzej.


[img]http://pokazywarka.pl/uua85j/#zdjecie613930[/img]

JacekTDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 366
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 12:34
Lokalizacja: Jaworzno

wymiana hertz-ow na cos lepszego?

Post autor: JacekTDI » pn mar 07, 2011 21:18

Gawior pisze:Dla mnie te HSK to i tak będzie świetny wybór i ogromna różnica, bo przesiadam się z głośników dwudrożnych, współosiowych, zasilanych z radia.
oj będzie, będzie:) będziesz zadowolony:) zadbaj o odpowiednie wygłuszenie drzwi:)
kisiel119 pisze:A ja juz jechalem na odsepeprarowanych dsk ze wzmacniaczem wiec nie chce wydac pieniedzy na kolejne glosniki ktore podobnie zagraja, chce klase wyzej.
Ty chyba nie wiesz co piszesz/mówisz.... DSK, najtańszą serię Hertz`a porównujesz do HSK.... miałeś chociaz te drugie w ręku?? wykonanie itp itd?? jak nie miałeś, to najpierw obejżyj, potem posłuchaj i wtedy komentuj, bo siejesz propagandę. Miałem ESK, czyli model wyższy niż DSK, nie było źle, ale jak przeszedłem na HSK pod dobrym wzmakiem to było to!!! Róznica między tymi dwoma modelami, które wymieniłeś jest taka jak między pierwszą Plazmą a aktualnie produkowanymi w FULL HD.

a jak już nie wiesz gdzie odsłuchać HSK, to wejdź na http://www.strefacaraudio.pl" onclick="window.open(this.href);return false; zarejestruj się, i pojedź na najbliższy spot w swoim regionie. Taki był wczoraj np w Katowicach, było ze 30 samochodów w tak różnych konfiguracjach, że masakra (zarówno zestawy budżetowe jak i trójdrożne systemy odseparowane o wartości kilkunastu tysiecy złotych). Poza tym było audi 80 z głośnikami HSK, robiły w tym aucie niezła robotę, mocny bass, tweeter bez ostrego młucenia po uszach... dodam, że chodziło to na starym alpine kaseciaku (wysoki model) ze zmieniarka CD i pod wzmakiem SONY xm6020 bodajże. W tym audi subwoofer był zbędny. Oczywiście drzwi muszą być dobrze zrobione.



Awatar użytkownika
Leszek Madison
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: ndz lut 10, 2008 23:15
Lokalizacja: WZ

wymiana hertz-ow na cos lepszego?

Post autor: Leszek Madison » śr mar 16, 2011 12:44

Szczerze mogę polecić Audio System MX 165 PLUS. Rozumiem, że dystanse i maty masz zrobione w drzwiach?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości