Co sądzicie o Sony CDX-L550V ??

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
zimack
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: pn sie 08, 2005 20:31
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Co sądzicie o Sony CDX-L550V ??

Post autor: zimack » sob maja 27, 2006 21:34

Witam wszystkich, mam oto taki model radyjka Sony CDX-L550V. Chcialbym sie dowiedziec opinii na jego temat, bo duzo szukalem, a praktycznie nic nie znalazłem. Moze ktos z was ma takie i podzieli sie opinia. W sumie to radyjko przyjechalo z niemiec i dostalem je za... "połówke" Absolwenta :P

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
marek orzech
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 14:22
Lokalizacja: Wołomin
Kontakt:

Post autor: marek orzech » sob maja 27, 2006 22:33

za połówke absolwenta kazde radio sie opłaca
nie mialem akurat takiego soniaka, wiem ze sony zawsze daje duze mozliwosci ustawien glosnikow i suba a za pół absolwenta to swietna sprawa


[url=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/4430/podpis23gy.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » ndz maja 28, 2006 00:39

zimack: ogolnie wiekszosc osob majacych wieksze pojecie w CA powie Ci, ze Sony w dziedzinie CA to nic szczegolnego i odradza Ci tej marki, ale za ta cene to rzeczywiscie prawie kazde sie oplaca. Ale jeszcze lepiej zrobisz, jak je teraz sprzedasz i kupisz cos godnego polecenia ;)



Awatar użytkownika
zimack
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: pn sie 08, 2005 20:31
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Post autor: zimack » ndz maja 28, 2006 10:11

No ja sie interesuje CA, i dobrze wiem, ze Sony robi dobre... ale TV etc. Ja tylko chcialem znac opinie od strony technicznej,bo nie wiem czy to radio daje rady czy nie. A nie wiecie ile za takie mozna dostac? Pozdrawiam


Autko sprzedane :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości