jakie radio polecicie z usb?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Kajmano
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz sty 23, 2011 17:44
Lokalizacja: Ełk

jakie radio polecicie z usb?

Post autor: Kajmano » ndz sty 23, 2011 23:01

Szukaj sony Xplod


Moj Mk3 1.9 tdi 90hp 1997 ;p
Na obrazku ponizej jeszcze na holenderskich rej...
Obrazek

Awatar użytkownika
marekTDI
Dyrektor
Dyrektor
Posty: 440
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 22:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: jakie radio polecicie z usb?

Post autor: marekTDI » pn sty 24, 2011 01:17

Kajmano pisze:Szukaj sony Xplod
jak twierdzisz że Sony jest lepsze od Alpine to chyba nie wiesz o czym mówisz! :shock:



Awatar użytkownika
Terpis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 340
Rejestracja: pn maja 25, 2009 10:10
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

jakie radio polecicie z usb?

Post autor: Terpis » pn sty 24, 2011 17:02

Postawilbym na :

ALPINE CDE 9882 Ri

Obrazek

Posiadam i wrazenia pozytywne wejscia jakies chcesz posiada takze idealne :bigok:


<<ZAPRASZAM do obejrzenia tematu>>
Obrazek

Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

jakie radio polecicie z usb?

Post autor: matisim » pn sty 24, 2011 17:55

marco_pl pisze: Szukaj sony Xplod


jak twierdzisz że Sony jest lepsze od Alpine to chyba nie wiesz o czym mówisz! :shock:

i tu sie zgodze, miałem jedno radio sony- jeśli chodzi o dźwięk to nie mam super sprzętu żeby powiedzieć że grało i włos lepiej czy gorzej od mojego aktualnego alpine, ale co zauważyłem i się zdziwiłem- mp3 nawet przerywa po nierównościach co nawet mój poprzedni jvc na zwykłe płyty tego nie robił, po drugie był to model z animacjami no i może to jest fajne ale w opcjach był bałagan, dziwnie używało się tych wszystkich opcji a po 3 mimo wszystko dźwięk lepszy ma alpine, bas głębszy a sony to niby trzaskało ale nie tak jakbym chciał. dlatego interesują mnie tylko dwie firmy radia-alpine albo pionieer.



Awatar użytkownika
marekTDI
Dyrektor
Dyrektor
Posty: 440
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 22:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

jakie radio polecicie z usb?

Post autor: marekTDI » wt sty 25, 2011 15:31

no szczerze to musisz wiedzieć co tam więcej Ci potrzeba ale jak weźmiesz alpine albo pioneera to myślę że będziesz zadowolony. W takiej kwocie jak pisałes 500zł to myślę że i jedną i druga firma będzie jakościowo podobna, i o niebo lepsza od jakiegoś sony... tak uważam.

Alpine mam w prywatnym i jest zajebis...
Pioneer mam w firmowym i to bardzo niski model deh-2300mp i oryginał głośniki i jest w zupełności wystarczający i tu też jestem bardzo zadowolony.

A sony to tylko niektóre mi się wizualnie podobają, ale wygląd przecież nie gra :)



Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

jakie radio polecicie z usb?

Post autor: matisim » pn sty 31, 2011 19:57

http://allegro.pl/alpine-ida-x305s-grat ... 31780.html" onclick="window.open(this.href);return false;

takie też jest łądne i ma to co chce, ale cena 2x większa :kac: a pewnie tylko tyle kosztuje bo to nowy model. jak kupie to model CDE 9882 Ri myślę że bede zadowolony.



Awatar użytkownika
marekTDI
Dyrektor
Dyrektor
Posty: 440
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 22:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: jakie radio polecicie z usb?

Post autor: marekTDI » pn sty 31, 2011 20:04

matisim pisze:http://allegro.pl/alpine-ida-x305s-grat ... 31780.html

takie też jest łądne i ma to co chce, ale cena 2x większa :kac: a pewnie tylko tyle kosztuje bo to nowy model. jak kupie to model CDE 9882 Ri myślę że bede zadowolony.

no to z linka kozak jest jak dla mnie :D może dołóż i takie kup :satan:



Sikor_IT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 19, 2010 13:39
Lokalizacja: Kraków- IT
Kontakt:

jakie radio polecicie z usb?

Post autor: Sikor_IT » pn sty 31, 2011 22:30

Jezeli znajdziesz to proponuje ci IDA-X200. Sam miałem 2 lata to radio i zaluje ze sprzedałem i to za 200zł :-( ma trzy wyjscia na wzmacniacz wyjscie usb z tyłu same pozytywy ja byłem zadowolony w 100 %. link na str alpine http://www.alpine.com.pl/produkty/produ ... -x200.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Dobry wspołczynnik jakosci do ceny mysle ze za 300 400 wyrwiesz cos takiego niestety na allegro nie ma widac nikt sie dobrego sprzetu nie pozbywa :hmm:



Awatar użytkownika
marekTDI
Dyrektor
Dyrektor
Posty: 440
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 22:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: jakie radio polecicie z usb?

Post autor: marekTDI » wt lut 01, 2011 00:33

Sikor_IT pisze:Jezeli znajdziesz to proponuje ci IDA-X200. Sam miałem 2 lata to radio i zaluje ze sprzedałem i to za 200zł :-( ma trzy wyjscia na wzmacniacz wyjscie usb z tyłu same pozytywy ja byłem zadowolony w 100 %. link na str alpine http://www.alpine.com.pl/produkty/produ ... -x200.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Dobry wspołczynnik jakosci do ceny mysle ze za 300 400 wyrwiesz cos takiego niestety na allegro nie ma widac nikt sie dobrego sprzetu nie pozbywa :hmm:
nie trzeba szukać, w sklepie jest internetowym
http://sklep.audiomania.pl/pl/alpine-id ... rtner=2072



Awatar użytkownika
Kajmano
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz sty 23, 2011 17:44
Lokalizacja: Ełk

jakie radio polecicie z usb?

Post autor: Kajmano » pt lut 04, 2011 19:38

marco_pl
Taniej mozna dostac jakies sony 4x50 xplod niz alpine
A na sprzet nie jakis wy.ebany w kosmos to po co wiecej??


Moj Mk3 1.9 tdi 90hp 1997 ;p
Na obrazku ponizej jeszcze na holenderskich rej...
Obrazek

Awatar użytkownika
marekTDI
Dyrektor
Dyrektor
Posty: 440
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 22:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: jakie radio polecicie z usb?

Post autor: marekTDI » pt lut 04, 2011 21:41

matisim pisze:witam.
Zamierzam kupić jakieś dobre radio z usb. interesują mnie tylko firmowe-pioneer, alpine i ewentualnie jvc. Chciałbym dowiedzieć sie jakie warto a jakich nie- najlepiej pewne opinie. radio używka do 500zł i usb koniecznie na kablu- nie chce żeby coś wystawało z radia, tylko chce gdzieś wbudować to usb, mam skrzynie w bagaju więc sterowanie subem mile widziane :) Najlepiej jakbyście pokazali jakie radio macie- co wam w nim pasuje a co nie. :bigok:
Najpierw przeczytaj co jest napisane na początku tematu. Interesuje go dobre najlepiej jvc, pioneer lub alpine. A sony po za wyglądem większości modeli nie reprezentuje sobą nic... więc po co polecać na wygląd? Ma grać a nie wyglądać :p



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości