Vw Golf III jak podłączyć radio ?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

kriswol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pt sie 27, 2010 21:20
Lokalizacja: opole

Vw Golf III jak podłączyć radio ?

Post autor: kriswol » pt sty 28, 2011 19:06

Mam takie problemik niedawno przywlekłem z De golfa III niestety bez radia ale były kostki iso myślę wsadzę swoje radio i będzie git. podłączam radio pod kostki i co cisza. Domyślam się co może być powodem. Chodzi o to ze w aucie są 3 kostki iso a ja w swoim radiu mam tylko dwie. W bagażniku znajduje się czarna skrzynka na której jest napis

"Digital Sound Processing
Double Chamber Woofer
NOKIA "

i jest znaczek VW mam głośniczki w drzwiach drzwiach z ciekawości jednego sobie pooglądałem jest zielona nalepka ze znaczkiem VW i również wszędzie napis nokia w tylnych boczkach po dwa głośniki na stronę oraz na podszybiu w środkowym panelu został kabel z niebieską wtyczką w bagażniku mam jeden kabel do tej czarnej skrzynki wiązkę kabli z brązową wtyczką (dosyć dużą) i wiązka z niebieską wtyczką identyczną co jest w środkowym panelu a po drugiej stronie bagażnika jest czarny kabel z wtyczką taką jak kiedyś miały stare wierze z bolcami.

I teraz moje pytanie co najlepiej zrobić by to wszystko zagrało i to w miarę tanimi kosztami ? Co polecacie? Będę wdzięczny za wszelkie rady.

czy jak bym dokupił coś takiego http://allegro.pl/procesor-dzwieku-vw-t ... 68855.html" onclick="window.open(this.href);return false;
i takiego http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=119&t=379549" onclick="window.open(this.href);return false;
To moje problemy się rozwiążą ?



Awatar użytkownika
karambol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 303
Rejestracja: pn wrz 14, 2009 20:48
Lokalizacja: Kraków

Vw Golf III jak podłączyć radio ?

Post autor: karambol » pt sty 28, 2011 23:14

to pierwsze już masz prawdopodobnie.. jak odkręcisz suba to powinno być przykręcone do suba od wewnątrz... a jeśli equalizera nie masz no to skumaj jak by co mam dobry do ożenienia, i wydaje mi sie że potrzebujesz odpowiednie radio do tego, gamme lecz nie pamiętam którą w każdym bądź razie musi ona obsługiwać dsp


Obrazek

kriswol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pt sie 27, 2010 21:20
Lokalizacja: opole

Vw Golf III jak podłączyć radio ?

Post autor: kriswol » sob sty 29, 2011 00:14

Właśnie problem w tym że nie mam procesora dźwięku przy subie mam tylko goły sub więc potrzebuje i jedno i drugie. A jakiegoś takiego normalnego radia nie idzie podłączyć pod to ?



Awatar użytkownika
karambol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 303
Rejestracja: pn wrz 14, 2009 20:48
Lokalizacja: Kraków

Vw Golf III jak podłączyć radio ?

Post autor: karambol » ndz sty 30, 2011 00:09

z tego co kiedyś czytałem to nie... proponuje ci (wiem to z doświadczenia) ciągnij nową instalacje, nowe radio nie wiem co tam chcesz: alpine pionka czy coś innego... głośniki nokia zostaw bo grają bardzo ładnie, suba wywal

bo na tej instalacji nic nie zrobisz a jeśli nawet to będzie gubiło sygnał i że tak powiem pyte zagra

kostki te co masz wykorzystaj do nowej instalacji


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości