jakie radio polecicie z usb?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

jakie radio polecicie z usb?

Post autor: matisim » wt sty 11, 2011 19:33

witam.
Zamierzam kupić jakieś dobre radio z usb. interesują mnie tylko firmowe-pioneer, alpine i ewentualnie jvc. Chciałbym dowiedzieć sie jakie warto a jakich nie- najlepiej pewne opinie. radio używka do 500zł i usb koniecznie na kablu- nie chce żeby coś wystawało z radia, tylko chce gdzieś wbudować to usb, mam skrzynie w bagaju więc sterowanie subem mile widziane :) Najlepiej jakbyście pokazali jakie radio macie- co wam w nim pasuje a co nie. :bigok:



PompasMK3TDI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pn sty 25, 2010 21:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

jakie radio polecicie z usb?

Post autor: PompasMK3TDI » wt sty 11, 2011 20:49

Myślę że ten sprzęt spełni twoje wymagania:)http://moto.allegro.pl/alpine-ida-x311r ... 97942.html
Ma wszystko czego chcesz od radyjka :grin: Jeśli chodzi o cene no to lepiej dołożyc do twojej założonej kwoty te 40 i mieć nówke niż szukać używek:) pzdr :pub:



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

jakie radio polecicie z usb?

Post autor: powalla » wt sty 11, 2011 21:58

Wiesz jak słyszę USB , to od razu ciśnie mi się na klawiaturę > KUP FAJNIEJSZE WIZUALNIE , bo granie mp3 to żadna tam muzyka .



Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

jakie radio polecicie z usb?

Post autor: matisim » śr sty 12, 2011 17:03

powalla pisze:Wiesz jak słyszę USB , to od razu ciśnie mi się na klawiaturę > KUP FAJNIEJSZE WIZUALNIE , bo granie mp3 to żadna tam muzyka .
ale ja nie startuje w jakiś zawodach itp żebym musiał mieć czystą jak łza muzykę. teraz mam też alpiny radio ma usb ale to ciągłe nagrywanie płyt mnie denerwuje. a w takim tradycyjnym sprzęcie jak ma większość nas różnicy nie zauważę..



Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

jakie radio polecicie z usb?

Post autor: matisim » śr sty 12, 2011 18:07

PompasMK3TDI pisze:Myślę że ten sprzęt spełni twoje wymagania:)http://moto.allegro.pl/alpine-ida-x311r ... 97942.html
Ma wszystko czego chcesz od radyjka :grin: Jeśli chodzi o cene no to lepiej dołożyc do twojej założonej kwoty te 40 i mieć nówke niż szukać używek:) pzdr :pub:

jednak kicha, ma jedno wyjście na wzmacniacz.... :(



PompasMK3TDI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pn sty 25, 2010 21:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: jakie radio polecicie z usb?

Post autor: PompasMK3TDI » śr sty 12, 2011 18:43

matisim pisze:
PompasMK3TDI pisze:Myślę że ten sprzęt spełni twoje wymagania:)http://moto.allegro.pl/alpine-ida-x311r ... 97942.html
Ma wszystko czego chcesz od radyjka :grin: Jeśli chodzi o cene no to lepiej dołożyc do twojej założonej kwoty te 40 i mieć nówke niż szukać używek:) pzdr :pub:

jednak kicha, ma jedno wyjście na wzmacniacz.... :(
A po co Ci drugie wyjście na wzmacniacz?? :grin:



Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

jakie radio polecicie z usb?

Post autor: matisim » czw sty 13, 2011 15:57

2to minimum jakie teraz muszę mieć a później czasem i więcej, jedno do sterowania subem osobno a drugie na głośniki przednie... wszystko z wzmacniacza mam.



Awatar użytkownika
emcio15
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn kwie 26, 2010 21:01
Lokalizacja: Warszawa

jakie radio polecicie z usb?

Post autor: emcio15 » czw sty 13, 2011 20:16

Moge Ci plecic to radyjko mam je juz rok i sprawuje sie swietnie http://allegro.pl/clarion-cz309e-usb-sd ... 85270.html" onclick="window.open(this.href);return false; :hmm:



Awatar użytkownika
marekTDI
Dyrektor
Dyrektor
Posty: 440
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 22:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

jakie radio polecicie z usb?

Post autor: marekTDI » pt sty 14, 2011 01:47

pompasMK3TDI ma rację. ja osobiście mam iDA-311RR i jestem bardzo zadowolony. Ładnie wygląda, łatwe i intuicyjne sterowanie, wystarczająca moc jak dla mnie i do mojego auta. Dokup pilot tylko, i masz firmowe radio na usb na kablu porządnej firmy i ładnie grające.
Jak w mk4 sie komponuje możesz zobaczyć u mnie w poście mk4 by marco tam jest zdjęcie środka z tym radiem



Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

jakie radio polecicie z usb?

Post autor: matisim » pt sty 14, 2011 16:03

właśnie o to mi chodziło żeby ktoś napisał jak sie sprawuje takie radyjko u niego.. chyba skuszę się na tego alpine, cena przystępna, a jak pisałem że chce używkę, to myślałem że po prostu dostanie się jakąś lepszą używkę w stosunku do nowych, ale widocznie cą to za nowe radia żeby szukać używek....



Awatar użytkownika
marekTDI
Dyrektor
Dyrektor
Posty: 440
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 22:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

jakie radio polecicie z usb?

Post autor: marekTDI » pt sty 14, 2011 20:48

właśnie o to mi chodziło żeby ktoś napisał jak sie sprawuje takie radyjko u niego
no to tak jak napisałem. u mnie wszystko chodzi ok, nie mam najmniejszego problemu, radio mam ponad rok i jestem bardzo zadowolony. polecam tylko pilota kupić bo wygoda niesamowita :P



JacekTDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 366
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 12:34
Lokalizacja: Jaworzno

Re: jakie radio polecicie z usb?

Post autor: JacekTDI » pt sty 14, 2011 20:54

emcio15 pisze:Moge Ci plecic to radyjko mam je juz rok i sprawuje sie swietnie http://allegro.pl/clarion-cz309e-usb-sd ... 85270.html" onclick="window.open(this.href);return false; :hmm:
Potwierdzam, swietny model, mialem go kupic ale stanelo na CZ209 (model bez BT i wejscia na SD, teraz ma go moja zona w ibizie 6L) ma 2 pary wyjsc RCA, USB na kablu i na seryjnych glosnikach w Ibizie gra naprawdę dobrze, CZ309 ma lepszy bardziej przejzysty wyswietlacz, to wielki plus zwlaszca gdy się chcę miec biblioteki mp3 na pendrive.



olszak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: sob gru 08, 2007 22:11
Lokalizacja: Wisznice

jakie radio polecicie z usb?

Post autor: olszak » sob sty 15, 2011 15:52

Alpine Ida ma nawet ładny dzwięk. Miałem dwa radia z tej seri x300 i x200. Alpiene ida-x200 miało u mnie tak jakby bardziej przyjemny bas. Bardzo ładnie wyglada w golfie.



Awatar użytkownika
marekTDI
Dyrektor
Dyrektor
Posty: 440
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 22:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

jakie radio polecicie z usb?

Post autor: marekTDI » pn sty 17, 2011 08:50

no jeśli chodzi o ten model iDA-301RR to w mk4 wygląda idealnie. Samo radio bardzo ładnie komponuje się w desce i do tego czerwone podświetlenie robi swoje. Tak więc wizualnie nie można mu nic zarzucić a i dźwięk jeśli jest dobrze skompresowany to zagra bardzo ładnie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości