Czy warto zwrócic uwagę na to ?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Masaq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt gru 28, 2010 17:20
Lokalizacja: Poznań / Września

Czy warto zwrócic uwagę na to ?

Post autor: Masaq » pn sty 10, 2011 17:37

Witam

Pytanie : czy warto zwrócić uwagę na zestaw z linku w tej cenie, czy odpuścić sobie ? Zaznaczam, że nie jestem jakimś super wymagającym słuchaczem ...
Po prostu ma zagrać lepiej niż seria w rozsądnej cenie. Czy na takiej podstawie później warto coś grzebać dalej czyli wygłuszenie i zmiana kolejnych głośników na podobne jakościowo, czy to raczej nie warte zabawy ? Zaznaczam, że nie mam zamiaru wydać więcej niż 500 zł audio w tym samochodzie przynajmniej w tym roku ;]

http://moto.allegro.pl/pioneer-deh-2000 ... 32170.html


Najbliższe plany - doprowadzenie golfa do ładu ;]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=380239 - tak tego GOLFA xD

bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Re: Czy warto zwrócic uwagę na to ?

Post autor: bogib184 » pn sty 10, 2011 19:25

Wydaje mi się, że nie warto :helm: Głośniki to badziew, radio niewiele lepsze. Piszesz, że przynajmniej w tym roku nie zamierzasz wydawać więcej jak 500, więc są szanse, że w przyszłości coś będziesz działał, więc proponuję coś bardziej przyszłościowego. Poszukać polecanych Hertz HSK ze starej serii, do tego radyjko w używce z 2xRCA na przyszłość do rozbudowy Car Audio i z czasem działać dalej.



Awatar użytkownika
marekTDI
Dyrektor
Dyrektor
Posty: 440
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 22:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Czy warto zwrócic uwagę na to ?

Post autor: marekTDI » wt sty 18, 2011 12:19

podobnie uważam jak kolega wyżej. Szkoda sobie głowy zawracać takim czymś :( kup dobre radio, i narazie graj na oryginale, a uzbierasz budżet to kup głośniki i tak pomału, pomału zrobisz granie. Bo kupić głośniki, radio i kable za 500zł to wiesz ... chyba szkoda pieniędzy topic bo jak napisałeś zamierzasz w przyszłości coś tam jeszcze udoskonalac w tym audio. Powiem Ci że ją też wymagający audiofil nie jestem, i to co mam u siebie w zupełności mi wystarcza. I zrobiłem tak jak radzę Tobie, najpierw radio, potem głośniki, i potem skrzykne czy co tam zechcesz. I pomału pomału złożysz sobie coś co ładnie Ci zagra, bo tak wydawać pieniądze w takie philipsy to jak dla mnie to mijanie się z założonym celem.
Trzymaj się i powodzenia



raulq7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 23, 2011 16:11

Czy warto zwrócic uwagę na to ?

Post autor: raulq7 » ndz sty 23, 2011 17:19

Polecam ciekawy poradnik, który pomoże nam w wyborze radia - Jakie radio samochodowe kupić do naszego samochodu



JacekTDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 366
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 12:34
Lokalizacja: Jaworzno

Czy warto zwrócic uwagę na to ?

Post autor: JacekTDI » pn sty 24, 2011 16:28

nie wiem, ale jak widzę logo AUTO-ŚWIAT (AUTO-BILD) to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Filmik na potrzeby sponsora Saturn`a zrobiony (w sumie MM też można pod to podpiąć bo to ta sama grupa kapitałowa). Ciekawe czemu nie wybrali np ELEKTRO-WORLD, Media Expert, EURO RTV AGD albo Mix Electronix?? i AS niemiecki i Market niemiecki, wiec ręka rękę myje.

Koniec off-topic :helm:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości