Wasze zdanie na tamat ...

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Terpis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 340
Rejestracja: pn maja 25, 2009 10:10
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Wasze zdanie na tamat ...

Post autor: Terpis » sob lis 13, 2010 21:36

Koledzy chcialem zaczerpnac wiedzy a raczej opini na temat tych glosnikow http://allegro.pl/jbl-gto-6508c-210w-su ... 55775.html" onclick="window.open(this.href);return false; ...

Posiada ktos takie jak to gra ? , warte swej ceny ?

Chce to podlaczyc pod wzmacniacz http://www.afgcomputers.pl/jbl-cs-604-p ... fd18042c35" onclick="window.open(this.href);return false;

Wypowiedzcie sie na ten temat. Jednostka sterujaca to : ALPINE CDE-9882Ri


<<ZAPRASZAM do obejrzenia tematu>>
Obrazek

Awatar użytkownika
voytec90
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 18:46
Lokalizacja: Oborniki Śl/Wrocław

Wasze zdanie na tamat ...

Post autor: voytec90 » sob lis 13, 2010 23:56

sama firma mówi za wzmaka i głośniki :) wzmacniacz jest ok głośniki będą grały nie będzie przeciążony jeszcze duzo zapasu mocy będziesz miał :bigok: nie używam tego modelu ale polecam :bigok:


Mój panzerVAGen mk4 viewtopic.php?f=89&t=417717

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Wasze zdanie na tamat ...

Post autor: Kubus20 » ndz lis 14, 2010 00:39

Można chyba złożyć lepszy jakościowo zestaw za te pieniądze...



Awatar użytkownika
Terpis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 340
Rejestracja: pn maja 25, 2009 10:10
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Wasze zdanie na tamat ...

Post autor: Terpis » ndz lis 14, 2010 00:52

Kubus20 pisze:Można chyba złożyć lepszy jakościowo zestaw za te pieniądze...
Co bys doradzil Kolego ?


<<ZAPRASZAM do obejrzenia tematu>>
Obrazek

maciej-maciej
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn lis 02, 2009 15:44
Lokalizacja: VAG OsoVWa
Kontakt:

Wasze zdanie na tamat ...

Post autor: maciej-maciej » czw lis 25, 2010 17:03

szczerze to mi obecnie nien podoba jak gra JBL obstawial bym inna firme :) np Focal. Odlozyc pare groszy wiecej i cieszyc sie jakoscia dzwieku... Przerabialem duzo glosnikow w swoim aucie i dopiero jak kupilem Focal'e zaczelo mi sie podobac jak to gra :)


[img]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0eda833598e449ae.html[/img]

Awatar użytkownika
scuzzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: śr mar 15, 2006 15:16
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Wasze zdanie na tamat ...

Post autor: scuzzy » czw lis 25, 2010 17:33

Jeśli masz do wydania około 400zł na sam system przedni, to bez zastanowienia celowałbym w Hertz HSK ze starszej serii: http://allegro.pl/car-audio-glosniki-he ... 22310.html" onclick="window.open(this.href);return false; . Żadne jbl'e nie zagrają w tym przedziale cenowym lepiej niż HSK. Oczywiście, zakładam iż drzwi zostaną odpowiednio przygotowane przed montażem, bo jeśli nie masz zamiaru wygłuszać drzwi, śmiało możesz kupić system za 150zł i efekt będzie podobny. Wzmacniacz jbl'a który podałeś, również odradzam i to zdecydowanie :bajer:



Awatar użytkownika
MarcinWWY
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 303
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 14:57

Re: Wasze zdanie na tamat ...

Post autor: MarcinWWY » czw lis 25, 2010 20:29

Tak na prawdę jeśli nie masz zamiaru wogóle wyciszać drzwi to tak jak kolega wyżej napisał. Nie kupuj nic drogiego bo i tak ładnie Ci nie zagra. Te hertz-y kupiłem kiedyś do Omegi B i byłem zniesmaczony, bo grały tak samo a nawet i ciut gorzej od seryjnych. Więc podstawa to wygłuszenie drzwi a wtedy i mało budżetowe głośniki będą dawały rade. Pytanie też jest takie czego oczekujesz?! Dużo ludzi wkłada takie zestawy i myślą że będą miały umc umc umc.... Takie głośniki stosuje się raczej jako średnie pasmo, a nie jako namiastkę suba.


"Volkswagen. Das Auto." || http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=372663" onclick="window.open(this.href);return false;

Anty1234
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: czw lis 18, 2010 18:39

Wasze zdanie na tamat ...

Post autor: Anty1234 » pt lis 26, 2010 23:53

Jeszcze pytanie czy czesci moga byc uzywane... bo jak tak to za ta kasa znajdziesz fajne glosniki na przod. Ja kupilem za 350 zl uzywki rainbowa SLG (zobacz ile stoja), jeszcze w dodatek nie graly pod wzmakiem tylko pod samym radiem, a slady eksploatacji praktycznie zadne, a wzmak za 500zl ?? to juz bajke mozna kupic :) mowie o uzywanych oczywiscie. Powiem ci ze JBL to dobra firma, znana w USA , a u nas sie dopiero rozkreca... tylko niektore sprzety maja takie "marketowe" ktore sa sprzedawane na ilosc i byle by wiecej zarobic piszac ze ma 1k rmsu :)



Craker
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: ndz cze 27, 2010 09:44
Lokalizacja: Łódź

Wasze zdanie na tamat ...

Post autor: Craker » wt lis 30, 2010 01:11

Jak miałem gofra 3 to miałem podobny zestaw. radio to samo, głosniki w zasadie też te same tylko, że starszą serię wzmak JBL GTO 1004.
Powiem tak, jeżeli lubisz mocną wyrazistą górę to te głosniki spełnią twoje oczekiwania. Grają naprawde czysto:) Jeśeli chodzi o bas z głosników niskotonowych to nie nastawiałbym się na jakieś rewelacje, bo w swojej konstrukcji jest to dość sztywny głosnik. Wygłuszenie drzwi to zmieni ale nie na tyle by czerpać niewiadomo jaką frajdę z niskich częstotliwości. Ja po pewnym czasie oczywiście wrzuciłem suba i zrobiło sie przyjemnie:))



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 53 gości