Pali bezpieczniki i brak prądu

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

Pali bezpieczniki i brak prądu

Post autor: Karcz3 » czw paź 28, 2010 20:00

Po tym jak wyjałem swoje radio i podłaczyłem jakies inne zwykly kaseciak ktory na poczatku dzialal normalnie potem go wyjąłem i po ponownym wlaczeneniu brak pradu w przewodach wychodzacych z auta na radio a przy tym pali bezpieczniki, jaka moze byc przyczzyna ze pali mi bezpieczniki i wogolny brak prądu przy czym nic tam nie grzebałem.


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

Awatar użytkownika
cimar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: wt sie 24, 2010 09:42
Lokalizacja: Trójmiasto

Pali bezpieczniki i brak prądu

Post autor: cimar » pt paź 29, 2010 09:46

Żaden kabel od kości ci nie wyskoczył ? zobacz to dokładnie, mi kiedyś przez takie jaja kostkę od stacyjki spaliło



Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

Pali bezpieczniki i brak prądu

Post autor: Karcz3 » pt paź 29, 2010 20:01

a powiedz mi dokąd ida wszystkie kable wychodzace z auta na radio zebym mogl przejzec cała instalacje do zrodła prądu, no i zauwazylem ze jak włacze swiatła i kluczyk normalnie w stacyjce to otwieram drzzwi to brzeczek sie włacza ale tylko przy drzwiach od kierowcy jak sie pozostałe otwiera nic nie ma. moze cos wspolnego ma z radiem bo sam nie wiem


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

Awatar użytkownika
sebastian213
Forum Master
Forum Master
Posty: 1363
Rejestracja: pn lis 30, 2009 22:15
Lokalizacja: koszalin
Kontakt:

Pali bezpieczniki i brak prądu

Post autor: sebastian213 » pn lis 01, 2010 22:08

zobacz czy bezpiecznik siedzi dobrze w ramce(nie lata).lub gdzieś się złmał lub przerwał przewód od gniazda radia...musiał byś zobaczyć wszystkie kable co idą do kości radia.i sprawdzić czy mają przejście... :grin: powodzenia


byłe autko.... viewtopic.php?f=89&t=334465" onclick="window.open(this.href);return false;



nowy projekt...... viewtopic.php?f=91&t=536960" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości