Blaupunkt San Remo MP26 - problem z CD

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
pmjamiolkowski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 14:57
Lokalizacja: Warszawa / Mińsk Mazowiecki

Blaupunkt San Remo MP26 - problem z CD

Post autor: pmjamiolkowski » wt wrz 14, 2010 22:03

Kupiłem jakiś czas temu radyjko jak w temacie. Grało bardzo miło, aż do pewnego momentu. Chciałem na raz przeskoczyć kilkanaście piosenek (mp3) i w wyniku tego radio "zacięło się" i przestało grać. Pomyślało chwilę i wyświetliło CD ERROR po czym przełączyło się na FM. Wyjąłem płytkę, wsadziłem raz jeszcze i wszystko było normalnie. Kilka dni później była taka sama sytuacja, jednak wyjmowanie i wkładanie płytki nie pomagało. Radio myślało, myślało i w końcu wyświetlało się CD ERROR. O dziwo, następnego dnia rano CD odpaliło normalnie, jednak tylko na kilkanaście minut po czym przestało grać znowu (CD ERROR). Od kilku dni nie chce grać zupełnie. Najpierw myśli, słychać ze środka jakieś odgłosy, trzaski, radio wyświetla READING na zmianę z WAIT aż dochodzi i tak do CD ERROR. Nie wiem co może być nie tak, przesiedziałem dzisiaj pół dnia w Internecie w poszukiwaniu pomocy ale nic ciekawego nie znalazłem. Jutro zamierzam się zaopatrzyć w odpowiedni torx-ik i przeczyszczę laser, choć radio łykało już płytę czyszczącą akurat w chwili kiedy udało mi się znaleźć moment działającego CD, co niestety nie pomogło.
Miał ktoś może podobny problem? Chciałem oddać radyjko do naprawy, ale jedyny kompetentny w tych sprawach człowiek w moim mieście jest właśnie na urlopie :grrr:
Bardzo proszę o pomoc, bo radyjko niezmiernie mi się podobało (wyciągnęło niesamowity dźwięk z seryjnych głośników mk4) i niechciałbym go zamieniać na jakieś inne.


Nie jeździj szybciej, niż potrafisz myśleć.

Likwidacja Szkód Komunikacyjnych
Naprawy Bezgotówkowe
Odszkodowania Za Uszczerbek Na Zdrowiu

733-474-777 ** 797-621-631

Awatar użytkownika
Tomek gd
Forum Master
Forum Master
Posty: 1625
Rejestracja: pn mar 02, 2009 00:07
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: passat b6
Kontakt:

Blaupunkt San Remo MP26 - problem z CD

Post autor: Tomek gd » wt wrz 14, 2010 22:51

ja mam blaupunkta calgary mp36 czasami dzieje sie to samo, ale o dziwo wystepuje to tylko potym jak auto stoi cala noc na dworzu i nastepnego dnia rano, radio ma taki problem z cd, pogubi sie tak z 2-3 minuty i zaczyna grac po wyjeciu i wlozeniu plyty. Jak auto jest w nocy w garazu to tego problemu niema :-k


BTW
W blaupunktach mozna tanim kosztem podlaczy odtwarzacz mp3 lub muzyczny telefon i olac odtwarzacz cd (ja tak zrobilem i jest ok)

taki kabel podlanczasz w do radia

http://allegro.pl/wejscie-aux-mini-iso- ... 40363.html" onclick="window.open(this.href);return false;

i niema problemu z cd :bigok:



Awatar użytkownika
pmjamiolkowski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 14:57
Lokalizacja: Warszawa / Mińsk Mazowiecki

Blaupunkt San Remo MP26 - problem z CD

Post autor: pmjamiolkowski » śr wrz 15, 2010 08:21

Dzięki serdeczne za ten kabelek :pub: szukałem czegoś pod ten nieszczęsny aux ale nie mogłem nic namierzyć :?
Tomek gd pisze: ja mam blaupunkta calgary mp36 czasami dzieje sie to samo, ale o dziwo wystepuje to tylko potym jak auto stoi cala noc na dworzu i nastepnego dnia rano, radio ma taki problem z cd, pogubi sie tak z 2-3 minuty i zaczyna grac po wyjeciu i wlozeniu plyty
No a u mnie właśnie odwrotnie. Zachodzę dzisiaj rano do samochodu, włączam radio a tu płyta zaczyna grać. Niestety przestała po jakiejś półgodzinie. To już któryś raz jak tak się dzieje. Ale. Mam je już na biurku, zaraz rozkręcę i przeczyszczę laser, mam nadzieję że pomoże. Jeśli nie to w przyszłym tyg blaukropka wyląduje w serwisie. Ale kabelek też nabędę obowiązkowo :grin:


Nie jeździj szybciej, niż potrafisz myśleć.

Likwidacja Szkód Komunikacyjnych
Naprawy Bezgotówkowe
Odszkodowania Za Uszczerbek Na Zdrowiu

733-474-777 ** 797-621-631

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 59 gości