Problem z nagłosnieniem

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Tymas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt sie 20, 2010 15:31

Problem z nagłosnieniem

Post autor: Tymas » ndz wrz 05, 2010 10:23

Witam serdecznie. Wiem ze taki wątek na forum juz był tylko nigdzie nie znalazłem konkretnego rozwiazania albo zle szukałem. a wiec tak. Niedawno kupiłem sobie passka i dopiero kilka dni temu zauwazyłem ze tylne głosniki mi nie działają. Odrazu mówie ze głosniki są i są podłaczone. Sposób na baterie zrobiony i głosniki są sprawne, kable maja przejście (sprawdzane miernikiem) co do radia, radio było oryginalne Philipsa z wyjsciem na 4 kanały i tak kiszka bo nie grało wiec spróbowalem i zmieniłem radyjko na moje z poprzedniego auta Alpine(modelu nie pamietam :P) i tam jest 4x50W i tak nic to nie dało. Wiec kieruje sie do was drodzy użytkownicy. Mam nadzieje ze ktos z was mi pomoże.
Z góry dziekuje i pozdrawiam
Tymas



koz3r
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 474
Rejestracja: pn maja 07, 2007 14:41
Lokalizacja: Białystok

Problem z nagłosnieniem

Post autor: koz3r » ndz wrz 05, 2010 13:07

Nie ma bata , jak przewody są OK i głosniki sprawne, to musi dzialac . Jedyne co przychodz do głowy to złe podpięcie w kostce , wiec sprawdz wg tego :

http://mackuz.bolinko.org/is/img4/11349 ... ka_iso.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

No i oczywiscie mam nadzieje ze opcja FADER w radiu jest ci znana i masz miec to ustawione na 0 (czyli przod i tył ma grac)


Obrazek

Tymas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt sie 20, 2010 15:31

Re: Problem z nagłosnieniem

Post autor: Tymas » śr wrz 08, 2010 18:30

koz3r pisze:Nie ma bata , jak przewody są OK i głosniki sprawne, to musi dzialac . Jedyne co przychodz do głowy to złe podpięcie w kostce , wiec sprawdz wg tego :

http://mackuz.bolinko.org/is/img4/11349 ... ka_iso.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

No i oczywiscie mam nadzieje ze opcja FADER w radiu jest ci znana i masz miec to ustawione na 0 (czyli przod i tył ma grac)
wszystko sprawdziłem i jest miód, nie mam pojecia co do tego juz sprzetu.. Co do opcji FADER znam ja wrecz bardzo dobrze, bo bardzo czesto musiałem jej używać w poprzednim samochodzie :P
jutro sie wybieram do znajomka który ma mi "przeczepać" samochod i sprawdzic co jest nie tak
dzieki za pomoc :)



Maggot
M & K
M & K
Posty: 2053
Rejestracja: czw lip 08, 2010 22:45

Problem z nagłosnieniem

Post autor: Maggot » czw wrz 09, 2010 15:49

Może w ustawieniach radia masz tył ściszony ;) /wyłączony ;)
Ja w swojem jvc'ku mam taką opcję ; )
Sprawdź dokładnie w ustawieniach radia .
Pozdro :)



Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

Problem z nagłosnieniem

Post autor: Karcz3 » śr wrz 15, 2010 20:45

a moze żle wpiete sa kable do wtyczki ktora wchodzi w radio od głośników lub nie łaczy sam tył. musialbys rozebrac ta wtyke i zobaczyc czy podłaczajac tył pod radio na przod graja wogole czy nie.


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości