Subwoofer 8 cali w małej skrzynce, Jaki?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

kupszczelisty
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 853
Rejestracja: pt wrz 23, 2005 18:45
Lokalizacja: był Śląsk - Katowice, Mysłowice jest Poznań okolice
Kontakt:

Subwoofer 8 cali w małej skrzynce, Jaki?

Post autor: kupszczelisty » śr sie 25, 2010 16:33

Witam, poprzedni samochód został sprzedany i obecnie mamy nowy w którym miejsca w bagażniku na dużą skrzynie nie ma . Na razie się dopiero przymierzam do poskładania jakiegoś audio i jedyne co mi zostało z poprzedniego audio to wzmacniacz JL Audio slash 500/1v2, więc o zasilanie raczej nie mam co się martwić. Chciałbym malutką skrzyneczkę ale nie wiem czy taki 8 calowy głośniczek może dać taki dźwięk jak np 12 calowy. Wcześniej miałem powerbass m12 w skrzyni closed 30 litrów i taki bas mi odpowiadał, tylko na taką skrzynie miejsca niema! Mam możliwość w Październiku ściągnięcia z USA sprzętu tylko nie wiem czego szukać żeby ładnie zagrało i rzuciło trochę mięchem. Jak wiadomo w USA ceny takich głośników są w przystępne więc można poszukać coś konkretnego. Może mi coś polecicie bo nie bardzo wiem czego szukać.

znalazłem coś takiego
http://www.sonicelectronix.com/item_185 ... MM840.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://mobile.jlaudio.com/products_subs ... ries_id=27" onclick="window.open(this.href);return false;

Proszę o wyrozumiałość, nie spotkałem się nigdy z tak małymi subwooferami



Awatar użytkownika
RafałekVR6
VR6 Driver
VR6 Driver
Posty: 120
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 20:21
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Subwoofer 8 cali w małej skrzynce, Jaki?

Post autor: RafałekVR6 » śr sie 25, 2010 18:19

Nie 8" nie da takiego efektu jak 12".8" co najwyżej możesz uzupełnić pasmo.Co do 8" polecam MDS08 w Br .Nie wymagający ale fajnie gra


Car audio wciąga...ehhh:D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości