schemat kostki od radia

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

donxpedro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr lut 03, 2010 09:34
Lokalizacja: Olsztyn/Elbląg
Kontakt:

schemat kostki od radia

Post autor: donxpedro » czw cze 24, 2010 11:38

dostałem radio samochodowe ale niestety z wychodzącymi kablami. jak mam teraz połączyć kable z radia z kostkami zasilania i glosników? jest jakis schemat?



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » czw cze 24, 2010 13:04

donxpedro pisze:dostałem radio samochodowe ale niestety z wychodzącymi kablami. jak mam teraz połączyć kable z radia z kostkami zasilania i glosników? jest jakis schemat?
W 90% sklepików z gratami Car Audio, w Media Markt / Saturn / Euro RTV AGD / Allegro dostaniesz komplet kostek ISO od strony radia.
Dolutowujesz kostki do swojego radia i podpinasz już kostkami do instalacji samochodu.
Tylko nie baw się w dolutowywanie do instalacji samochodu, bo to już będzie fuszerka, a takich yntelygentów jest od groma, a potem przy próbie wymiany radia robi się znowu problem..

P.S. Co do schematu kabli w radiu to przy podanych przez Ciebie informacjach polecam wizytę u jakiejś wróżki :bigok:


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości