MK 3 ???

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

arejus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr lip 20, 2005 01:18
Lokalizacja: DOL.SLĄSK

MK 3 ???

Post autor: arejus » ndz kwie 16, 2006 18:34

Witam

Sprawa przedstawia sie nastepująco:)
mam golfika MK3 i tak jakos postanowiłem wsadzic do niego jakies w miare przyzwoite granie :hehe:

a wiec powiem co juz mam
moze nie jest to jakies super rozwiazanie pewnie spotka sie z wieloma słowami krytyki ale coż :jezor: : postanowiłem wsadzic system SINUSLIVE - SL100 - 100mm w podszybie TWEETERY powedruja w słupki albo w zaslepki lusterek :) oraz w drzwi Phonocar Y-line WooFeR 165cm . Sprzet moze z nie najwyzszej połki ale wydaje mi sie ze w miare przyzwoity. Radyjko jakie bedzie to napedzac to Pioneer DEH mp 80 :)
Teraz szukam dobrego basu do bagaja i tu moje pytanie do was co najlepiej wsadzic ( oczywiscie nie drogiego :hmm: ) mam wzmachol MAC AUDIO MAC ENERGY i raczej zalezało by mi zeby było cos dopasowane pod niego . Moze mozecie cos doradzic ??
w sumie mam jakas skrzynie sony mała bez bas reflexu na 25cm głosnik moze by cos do niej ?? ale co ??



Dominik107
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 197
Rejestracja: ndz lis 20, 2005 20:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dominik107 » wt kwie 18, 2006 01:44

Ja tam z tylu zalozylem sobie tylko 2 glosniczki pionera 6x9 i calkiem niezle graja. Oczywiscie niema to jak jakas skrzynka w bagazniku :grin:



Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » wt kwie 18, 2006 09:26

wszystko rozbija sie o pieniążki - piszesz ile chcesz wydać, wtedy ktoś napisze co można włożyć. Widze po wzmacniaczu że raczej nie będzie to nic ponad 300PLNów , mam racje ? :helm:



mayki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn lut 27, 2006 20:44
Lokalizacja: dolnyśląsk

Post autor: mayki » wt kwie 18, 2006 20:58

witam ja mam założone też 6x9 ale clariony w półce i chodzi to jak marzenie nara!!!!!!!!



Awatar użytkownika
adam-gda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: sob kwie 15, 2006 23:06
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adam-gda » wt kwie 18, 2006 22:36

zoriblem sobie sam skrzynke ktora mam w bagazniku sa tam 2 glsniki 200mm o mocy 120Wat RMS czyli lacznie 240 Wat i spisuja sie bardzo dobrze bez wzmacniacza tylko ze radyjko mi juz nie wyrabia przy naprawde duzym basie musze zmienic radyjko i jakis wzmacniaczyk chce zrobic samemu


Przyznawanie punkcików za pomoc oznacza szacunek

arejus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr lip 20, 2005 01:18
Lokalizacja: DOL.SLĄSK

Post autor: arejus » wt kwie 18, 2006 23:25

Łuki masz racje raczej cos co nie przekroczy 300pln :hmm:

w sumie dobrze by było zeby głosnik z pasował z ta skrzynia co mam ( obudowa zamknieta)

a 6x9 w pólke jakos tak nie jestem przekonany co to jajeczek :chytry:

chce skrzynie bo w radyjku mam sterowanie subem wiec bedzie ok :) wzmacniaczyk moze nie poraza mocą ale cos powinien napedzic :jezor: co da przyjemny basik :jezor:

kurna i jeszcze drzwi musze wygłuszyc :food:


doradzcie jakis głosniczek :grin:

a co myslicie o tym systemie 10 w podszybiu ??



Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » śr kwie 19, 2006 09:57

10 na podszybiu sobie odpuść
co do suba to jakoś nie mam pomysłu
poskacz po allegro, zobacz na np. ESSA, poszukaj w starszych tematach, albo poczekaj na inne propozycje :)

PS.
może to ??



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości