Czy nie będzie zakłóceń na wzmacniaczu ???

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Czy nie będzie zakłóceń na wzmacniaczu ???

Post autor: bogib184 » czw cze 03, 2010 20:57

Witanko, nie mam za bardzo gdzie wrzucić pieca i znalazło się by miejsce pod tylną kanapą. Pytanie, czy nie będzie zakłóceń od pompy paliwa, zdaje się od jakiegoś wzmacniacza antenowego i jeszcze trochę ustrojstwa tam siedzi :grin: Ma ktoś może umieszczony wzmacniacz blisko czegoś podobnego ??? Dziękoofka :pub:



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3003
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » czw cze 03, 2010 21:22

wszystko zależy od tego jakie będziesz miał kable, jak położone, jak ekranowana jest elektronika - naprawdę nie da się powiedzieć "będzie" albo "nie będzie"... Jedyne co możesz zrobić to położyć tam ten wzmacniacz i zobaczyć co się będzie działo


ps. 26 lat na karku a piszesz jak "gorąca trzynastka"
bogib184 pisze:Dziękoofka
:panna:


Obrazek

bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: bogib184 » czw cze 03, 2010 21:43

A z tą dziękoofką to wygłupy takie :jezor:

[ Dodano: 03 Cze 2010 21:57 ]
A nie położyłem w celu sprawdzenia, ponieważ jak przeciągnę kable pod siedzenie to jak będzie lipa to z powrotem je przeciągnąć do bagaja będzie niełatwo. W bagażniku zaś przewody są strasznie krótkie i tam gdzie by pasowało powiesić piec nie stykają :grrr: dlatego pytam, czy te ustrojstwa mogą coś zakłócać.



kam
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: czw gru 03, 2009 21:42
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: kam » pt cze 04, 2010 18:27

ja poczatkowo podlaczylem sie pod mase wlasnie spod kanapy i byly zaklocenia poprawilem swoj blad i wlasnie wzmacniacz tam sobie lezy i nic sie nie dzieje zlego..
ale jak kolega wspomnial od kabli to zalezy


Sprzedam
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=119&t=345282

Awatar użytkownika
pancerniak665
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 472
Rejestracja: śr maja 26, 2010 08:24
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: pancerniak665 » sob lip 03, 2010 23:26

Kolego jak masz zakłócenia na wzmaku to przede wszystkim:
-kabel ''+'' ma być odseparowany od kabli sygnałowych ''chinch'',najlepiej daj każdy w osobnym progu
-masa musi być najkrótsza jak się da i nie przykręcona na pałe tylko porządnie na oskrobaną blache,
-jak szłyszysz szmery w głośnikach to wcale nie musi być wina wzmaka tylko słabej masy radia(to tak na przyszłość)


http://img831.imageshack.us/img831/96/abcd0007j.th.jpg

bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: bogib184 » ndz lip 04, 2010 10:33

Radio mam podłączone bezpośrednio pod aku, z racji tego, że stare kabelki się utleniły i po podkręceniu radio po prostu się wyłączało. Dałem mały bezpiecznik i grube kabelki i jest ok. Sygnałowe mam puszczone środkiem, a zasilanie prawym progiem (lewym głośnikowe). Trochę znam temat :helm: A zakłócenia są minimalne, ale to wina słabej jednej sygnałówki. Klocki stare, więc na razie nie będę zmieniał. Jak się zmieni auto, to i klocki się założy konkret (po prostu lubię dobry dźwięk w samochodziku :grin:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości