Jaki głośnik basowy lub skrzynia

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

lksgrzegorz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 10:03
Lokalizacja: Gołąbki
Kontakt:

Jaki głośnik basowy lub skrzynia

Post autor: lksgrzegorz » pn maja 17, 2010 21:25

Pytanie tyczy się jak w temacie co byście polecili basowego w cenie do 600zł. Aby było łatwiej opisze troche moje audio w samochodzie. Radio Alpine CDE-9881R wzmacniacz blaupunkt 4-kanałowy GTA Special 750W, kondensator Stealth STC-100 1F. Posiadałem skrzynie Clarion z głośnikiem tej samej firmy SW3011 12' o mocy 750W(120W) ale po 2 latach niestety przestał już grać. I pytanie co kupić do tego co już mam czy sam głośnik i wsadzić do starej skrzyni czy całkiem nową skrzynke i jaką. Z góry dzięki za pomoc pozdrawiam :mrgreen:


Proste ulice i gumowe drzewa!!!

bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: bogib184 » pn maja 17, 2010 21:46

Z tego co napisałeś jednostka sterująca ok (sam taką posiadam wersję 9881rb), ale wzmacniacz już nie za ciekawy i skrzynia też nie specjalna. Nie wiem jaki masz przód i jak zrobiony, ale warto może by rozejrzeć się za innym piecem i do tego dobrać jakiś sub. Piec z polecanych na forum i sub także. Przeszukaj tematy, a coś sobie znajdziesz.



Awatar użytkownika
*adik*
Elo wariat
Elo wariat
Posty: 649
Rejestracja: wt sty 12, 2010 14:50
Lokalizacja: Olszynka/Prudnik

Post autor: *adik* » pn maja 17, 2010 21:53

lksgrzegorz pisze:Posiadałem skrzynie Clarion z głośnikiem tej samej firmy SW3011 12' o mocy 750W(120W) ale po 2 latach niestety przestał już grać.
kup sobie pioneera ładnego i masz basik konkretny :bajer: (a głośniczek potrafi)
ale zgadzam się też z kolegą
bogib184 pisze:warto może by rozejrzeć się za innym piecem i do tego dobrać jakiś sub.


Gdy się urodziłem diabeł powiedział: "O k..wa! Konkurencja!"
Mój klekot :D - Diesel kopci, diesel czadzi - diesel nigdy Cie nie zdradzi :satan:

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » pn maja 17, 2010 21:58

*adik* pisze:kup sobie pioneera ładnego i masz basik konkretny (a głośniczek potrafi
Który model, bo niewiele z pioneerów cokolwiek potrafi poza powolnym buczeniem :grin:



lksgrzegorz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 10:03
Lokalizacja: Gołąbki
Kontakt:

Post autor: lksgrzegorz » czw maja 20, 2010 23:29

hmmm wiem ze piecyk jest nie za ciekawy ale powiem wam ze na tym clarionie się spisywał. chyba ze tylko mi się wydawało igłośnik potrafił jeszcze więcej. Z drugiej strony jestem ciekaw dla czego padł


Proste ulice i gumowe drzewa!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości