Golfik 4 radyjko:)

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

aerox6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pt lis 06, 2009 22:22
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Golfik 4 radyjko:)

Post autor: aerox6 » wt maja 11, 2010 21:29

Witam zastanawiam się nad kilkoma radyjkami do mojego golifka a mianowicei na alpine 102ri . pionner deh-5200sd, sony gt430,alpine 112ri, pionier 4200sd????? które wybrać macie może je w aucie czy może inne propozycje coś co ładnie wyglada w golfie i łądnie gra cena gora 600zl ale to max troche nizsza kwote celuje < pzdor



Awatar użytkownika
niedziell1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn mar 22, 2010 19:05
Lokalizacja: zg

Re: Golfik 4 radyjko:)

Post autor: niedziell1 » wt maja 11, 2010 22:31

aerox6 pisze:cena gora 600zl ale to max troche nizsza kwote celuje < pzdor
Celuj lepiej w radyjka Alpine ale z serii CDA bo te które podałeś są z CDE - Jak to kiedyś napisał scuzzy :
Jeśli chodzi o radia Alpine z serii CDE, jest to seria niskobudżetowa i masowa, nie umywa się ona w porównaniu do serii CDA
Używkę w bardzo dobrym stanie kupisz do 600 spokojnie a dźwięk jest klasaa! :food:

Te radyjka mnie polecono, mam jedno z nich i jestem baardzo zadowolony, więc także polecam :

1)*CLARION DXZ778RUSB
2)*Alpine CDA-9855

oba z nich mają korekcje czasowe dzięki czemu dźwięk można dostosować jak się nam tylko podoba :bigok:

PS: Na allego pojawiają się co jakiś czas.. sam trochę na nie czekałem i doczekałem się :D

Pozdro :okej:



aerox6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pt lis 06, 2009 22:22
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Post autor: aerox6 » śr maja 12, 2010 16:43

To ta seria alpine CDE są kiepskiej jakości czy co nie warto ich kupować lepiej starsze modele, co graja gorzej od innych, prawde mówiac to podoba mi sie alpine 102 ri ale nie wiem czy dobre ono jest nie jestem jakims maniakiem radia że musze mieć wszystkie bajery i nie bede zakładał nie wiadomo jakiego car audio tylko przyzwoicie i na dobrym poziomie bylo ok<



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości