Mały monitor dotykowy.

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Bullseye
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: sob kwie 03, 2010 22:58
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Mały monitor dotykowy.

Post autor: Bullseye » śr kwie 07, 2010 16:58

Witam,
jako że poskładałem już komputer do samochodu (celeron 760MHz, 256MB ram, 4MB grafika) chciałbym teraz zająć się poszukiwaniem małego wyświetlacza LCD około 7" najlepiej panorama i by posiadał powłokę dotykową. Sprzęt ten będzie zamontowany zamiast radia i dlatego potrzebuje dotykowego wyświetlacza dzięki któremu łatwiej będzie zmieniać muzykę, filmy czy inne "bajery". Jak na razie znalazłem tylko jeden taki wyświetlacz na allegro:
http://allegro.pl/item982546871_sklep_l ... t_led.html

Ale nie wiem jak z parametrami i ogólnie jakaś nieznana dla mnie firma. Czy wiecie gdzie jeszcze można kupić takowe monitorki ?



Awatar użytkownika
scuzzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: śr mar 15, 2006 15:16
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: scuzzy » czw kwie 08, 2010 14:11

To dobry wybór. Tanie, słabej jakości doprowadza Cie tylko do nerwicy - w ostrym słońcu nic na nich nie widać, sterownie dotykiem to jak generator liczb losowych - nigdy nie wiadomo co się kliknie :) , padają słabe inwertery podświetlenia cfc, w temperaturach poniżej zera są trudne do współpracy a czasami w ogóle nie współpracują. Podświetlenie LED znakomicie sprawdza się w samochodzie. Dobry kont widzenia, w słońcu nie ma problemów. Kolorki i kontrast ok.



Bullseye
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: sob kwie 03, 2010 22:58
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bullseye » czw kwie 08, 2010 14:23

Nie chodziło mi o tyle że chcę znaleźć taniej, tylko o to czy są jakieś alternatywy bo firmy tej kompletnie nie znam i nie wiem na ile parametry są prawdziwe i jak on działa w praktyce :)


Nie liczą się konie, liczy się to czy umiemy tym jeździć . . .

Awatar użytkownika
scuzzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: śr mar 15, 2006 15:16
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: scuzzy » czw kwie 08, 2010 14:25

Nie znam alternatywy dla tego monitorka, ale znajomy posiada go u siebie w aucie i bardzo go chwali. Tak jak napisałem, monitorek ma podświetlenie LED które znakomicie sprawdza się w samochodzie, dobry kont widzenia, w słońcu nie ma problemów. Kolorki i kontrast ok:) Jeśli chcesz to skontaktuję Cię ze znajomkiem i sam z nim porozmawiasz :)



Bullseye
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: sob kwie 03, 2010 22:58
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bullseye » czw kwie 08, 2010 14:32

Jeżeli byłaby taka możliwość to proszę o kontakt :)
Bo szczególnie mi zależy na informacji na temat kolorów, dotyku oraz oprogramowaniu jakie tam będzie (tak myślę bo jakiś pilot na zdjęciu jest). I najważniejsze czy jest wystarczający jako zamiennik radia (w sensie czy nie jest za mały i czy nie będzie odciągał wzroku przy próbie trafienia w "next" w odtwarzaczu).
Ostatnio zmieniony czw kwie 08, 2010 14:34 przez Bullseye, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
scuzzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: śr mar 15, 2006 15:16
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: scuzzy » czw kwie 08, 2010 14:36

Na priva poszło info :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości