Rozczarowanie - brak głośników w mk4

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Rozczarowanie - brak głośników w mk4

Post autor: kiss » sob kwie 01, 2006 23:24

Już zamierzałem kupić do mojego mk4 jakieś radyjko kiedy przy okazji zdejmowania boczka w drzwiach spotkało mnie wielkie rozczarowanie – brak głośników!
I nie były one wymontowane. Po prostu nigdy ich tam nie było. Świadczyły o tym oryginalnie zaślepione otwory.
Moje pytanie czy przynajmniej nie powinny być wyprowadzone przewody?
Włożyłem rękę w otwór ale nie mogłem ich namacać



blook

Post autor: blook » ndz kwie 02, 2006 14:04

kable powinny być poprowadzone, chociażby do przednich głośników. Pewnie posiadasz podstawową wersje Golfa ;) kable moga być zakończone jakąś kostką, często tak jest, jakieś przystosowanie pod oryginalne głośniki ;)



UcHO
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 514
Rejestracja: wt wrz 27, 2005 19:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: UcHO » ndz kwie 02, 2006 22:48

Seryjnie kable glosnikowe masz inaczej poprowadzone.Nie ida one wewnatrz drzwi, lecz po tym placie blachy co zaslania wnetrze drzwi. Od calej wiazki przewodow (szyby, lusterka, centralny, glosniki) odchodzi wiazka do glosnikow zakonczona taka podluzna plaska kostka. Nie mam aktualnie zdjecia jak to wyglada, ale mysle ze poznasz ;). Ja osobiscie poprowadzilbym kable od radia, no chyba ze chcesz pociac te kostki. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » ndz kwie 02, 2006 23:34

To przynajmniej wiem że źle szukałem tych kabli do głośników, lecz nadal nie mogę jakoś sobie wyobrazić gdzie one wędrują?
Czy to znaczy że jak tylko zdejmę boczek to już powinienem je dostrzec?



blook

Post autor: blook » pn kwie 03, 2006 08:19

kiss, jak zdejmiesz boczek napewno je znajdziesz :D
wtedy masz 2 opcje ;) ucinasz kostki :P tak jak ja to znajomej robiłem :D albo pociagniesz swoje lepsze kable :D



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » pn kwie 03, 2006 08:59

dzieki
nie wiem czemu poprzednim razem ich nie zauważyłem ale teraz jak tylko bede miał okazje zdjąć boczek jeszcze raz dokładnie sie przyjrze.

[ Dodano: 24 Kwi 2006 09:12 ]
blook pisze:kable powinny być poprowadzone, chociażby do przednich głośników. Pewnie posiadasz podstawową wersje Golfa ;) kable moga być zakończone jakąś kostką, często tak jest, jakieś przystosowanie pod oryginalne głośniki ;)
nie ma nawet wyprowadzonych kabli na przednie głośniki.
w miejscu na radio jest tylko jedna kostka z wyprowadzeniem na zasilanie a brakuje tej drugiej na głośniki
któredy należy puscic te kable i jak to prawidlowo zrobic? (nie wiem jak to wszystko porozkrecać by dostac sie do srodka deski)
a moze lepiej dac to do zrobienia jakiemus fachowcowi?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości