Głośniki i bagażnik - Golf IV

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Czu!
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob mar 27, 2010 09:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Głośniki i bagażnik - Golf IV

Post autor: Czu! » sob mar 27, 2010 17:34

Witam wszystkich. Na wstepie chcialbym napisac ze od nie dawna jestem posiadaczem Golfa IV. (Piekne autko)
Chodzi mi o audio w tym aucie. Radio jakie mam to PIONEER DEH-4200SD.
Chciałbym się dowiedziec czy do głosnikow przednich dac wzmacniacz czy wystarczy ze beda podpiete do samego radia oraz jakie glosniki najlepiej wstawic.

Druga sprawa to bagaznik. Wpadlem na pomysl a by glosnik nisko tonowy umiescic w poglodze bagaznika,w tym miejsu w ktorym jest kolo zapasowe.

Co o tym sadzicie?

prosze o pomoc

pozdrawiam



bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: bogib184 » sob mar 27, 2010 19:02

Głośniki należało by pogonić wzmacniaczem, bo samo radio ma w rzeczywistości ze 4x20 Wat i jak dasz lepszy głośnik, to nie zagra za ładnie :hmm: System odseparowany na przód, na dystansie z MDF pogoniony piecem już ładnie plumka. Napisz jaki budżet i czy ma być ładnie, jakościowo, z wykopem czy po prostu głośno. Więcej info i na pewno coś się dowiesz od kolegów z forum :hmm: Mi dużo pomogli jak szukałem CA :pub:



Czu!
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob mar 27, 2010 09:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Czu! » pn mar 29, 2010 07:15

no mam do przeznaczenia jakies 1500 zl na to:) Czyli musialbym miec dwa wzmacniacze. Jeden na przod a drugi zeby byla dla glosnika niskotonowego w bagazniku.
No wlasnie i co z tym bagaznikiem?? Znacie kogos kto ma gllosnik w podlodze nad wneka do kola zapasowego ??



bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: bogib184 » pn mar 29, 2010 10:22

Piec może być jeden 4-kanałowy i ogarnie przód i subwoofer, tylko dobry i mocny. Co do suba, to nie widziałem i nie słyszałem osobiście jak gra w tym miejscu - w skrzyni w nadkolu tak :helm:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości