[Mk III] - CO LEPIEJ ZABRZĘCZY W GOLFIE? :)

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
h2o
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: sob mar 12, 2005 10:34
Lokalizacja: Dolnośląskie

[Mk III] - CO LEPIEJ ZABRZĘCZY W GOLFIE? :)

Post autor: h2o » wt mar 28, 2006 16:48

Witam

Na wstepie - nie jestem jakims fanatykiem kosmicznego brzmienia w samochodzie więc zadowalam sie czyms co po prostu gra. Zreszta nie stac mnie na jakies wyuzdane sprzęcisko do mojego golfiacza dlatego tez oszczędźcie mi krytycznych uwag na temat mojego radyjka :bigok: .
Do rzeczy jednak: mam radyjko kasetowe Clarion ARX 6170R. Było w golfie kiedy go kupowałem. Po zmieniarce pozostał jednak tylko ślad więc zamieniłem je na clatronica. To przynajmniej czyta mp3. Teraz jednak zastanawiam się nad tym czy nie wrócic do clariona. Choć to stary sprzęt to grał całkiem przyzwoicie i czysto jednak nie wiem jaką ma moc. Może ktos mi pomoże bo w necie nie znalazłem :bigok: . Clatronic ma 4x30W, no przynajmniej tak jest napisane na pudełku :chytry: . Chcę kupić wzmacniacz jednak nie wiem pod którym radyjkiem będzie lepiej to wszystko grało. Zastanawiam się tez nad zmieniarka clariona bo mam cała instalację w samochodzie :okej: .
Podpowiedzcie, które to to lepiej włożyc do golfa - clatronica ze wzmacniaczem czy może clariona ze zmieniarką i wzmakiem?

Napiszcie mi co sądzicie o tym modelu clariona i jak możecie podajcie kilka szczegółów.

pozdrawiam i czekam na



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » wt mar 28, 2006 18:20

Clarion ARX 6170R --> Wattage: 30 Watt :bajer: . Nie budowałbym systemu w oparciu o sprzęt firmy Clatronic :chytry: ...


Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » wt mar 28, 2006 18:36

skoro napisałeś że zadowala sie czymś co poprostu gra... to po co zmiany ? :)



Awatar użytkownika
h2o
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: sob mar 12, 2005 10:34
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post autor: h2o » wt mar 28, 2006 18:50

Bo ten clatronic nie pasi mi pod względem koloru. Jest srebrny, a to ostatni kolor radyjka jaki kupiłbym do golfa. A to radyjo akurat dostałem więc darowanemu koniowoi w zęby się nie zagląda :bigok: .
Poza tym clarion wyglada chyba lepiej niż clatronic. Z drugiej strony gdybym miał zmieniarkę to na pewno nic bym nie ruszał.
Więc jaki wzmacniacz polecacie do tego clariona. Nie musi to być zawrotna moc, ale chcę w póxniejszym czasie dokupić także tubę :okej: .

pozdrawiam i czekam na kolejne uwagi :helm:



Awatar użytkownika
toffi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 252
Rejestracja: czw sty 19, 2006 14:01
Lokalizacja: lublin

Post autor: toffi » wt mar 28, 2006 18:59

dawaj clariona podepnij wzmaka kup mała basówke i juz ci cos bedzie grało polecam taki wzmacniacz ja go miałem i niezle ciagnie jest stary ale polecam(to nie moje ogłoszenie) to chyba bedzie najlepsze rozwiazanie :grin: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=93902386


[img]http://images2.fotosik.pl/183/0795be97b173c65b.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » wt mar 28, 2006 19:06

Tfu, ftu, bleee, tylko nie tube :panna: juz lepiej kup mniejsza skrzynie, ale nie tube :!: ;)



Awatar użytkownika
stary
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: pn lut 14, 2005 15:11
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: stary » wt mar 28, 2006 19:11

h2o wez zamontuj spowrotem clariona i daj mu zmieniarke jesli chcesz wzmak to znaczy ze przydadza sie glosniki, chyba ze masz juz jakies dobre? ale jesli stwiedzisz ze bedziesz chcial jakos kiedys to rozbudowac to wg mnie odrazu lepiej sprzedaj clariona i clatronica i zapoatrz sie w cos przyzwoitego na cd ze stajni alpine clarion pioneer.



Awatar użytkownika
toffi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 252
Rejestracja: czw sty 19, 2006 14:01
Lokalizacja: lublin

Post autor: toffi » wt mar 28, 2006 19:12

no niech juz sobie kupi to co mu sie podoba,ale wzmak obowiazkowy ja pod radio mam podłaczone tylko syki i przednie głosniki,a reszta w bagażniku :jezor:


[img]http://images2.fotosik.pl/183/0795be97b173c65b.jpg[/img]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości