Jaki dobrac odpowiedni sprzet car audio??

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

spx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 18, 2006 23:43
Lokalizacja: lodz
Kontakt:

Jaki dobrac odpowiedni sprzet car audio??

Post autor: spx » ndz mar 19, 2006 22:08

Chcialbym zamontowac dobre car audio ale proste w swoim MKII doradzono mi cos takiego:
Posiadam radio nakamichi cd40z do tego m glosniki przod przod dls-ms6 lub AD swoofer jbl 1220e i wzamcniacz jl audio e4300 lub audison lrx 4300.Czy to jest dobre rozwiazanie??nie chcialbym wyrzucic kasy w bloto dlatego prosze specow o porade???
pozdr
SP


WWW.EUROWAGENS.COM

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » ndz mar 19, 2006 22:11

Jaki dobrac odpowiedni sprzet car audio?
przede wszystkim poczytac poprzyklejane tematy w dziale "Car udio". Zajmie ci to czas do jutra, wiec jutro odezwij sie z linkami do aukcji sprzetu który bedziesz zamierzał kupić.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » pn mar 20, 2006 13:04

spx pisze:nakamichi cd40z
Staryyy... - ten, kto Ci radził też sprzęt wie co gada. Wypas :food: ... Na przodu prócz midbasów obowiązkowo tweetery, taki zestaw by Cię zadowolił. Suba oczywiście w skrzynce do bagażnika dajemy. Jak do tego wytłumisz dobrze drzwi(spokojnie samemu), to będziesz miał zestaw na wzorowych komponentach i przemyślanie zmontowany. Sam bym chciał takie radyjko :satan: ...


Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

spx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 18, 2006 23:43
Lokalizacja: lodz
Kontakt:

Post autor: spx » pn mar 20, 2006 19:04

djtom pisze:przede wszystkim poczytac poprzyklejane tematy w dziale "Car udio".
zsgadzam sie z tym!! ale jak jestes chory to nie czytasz ksiazki jak sie z tego wyleczyc tylko idziesz do specjalisty poniewaz ma doswiadczenie i wie co mozna zastososowac w danym momencie a co nie.tak samo uwazam jest w tym przypadku!weic pocztyam naepewno cos z tego wyniose lecz jezeli ktos ma jakies uwagi lub sugestje prosze pisac!
pozdr i dzieki
SP


WWW.EUROWAGENS.COM

Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » pn mar 20, 2006 20:52

djtom pisze:przede wszystkim poczytac poprzyklejane tematy w dziale "Car udio". Zajmie ci to czas do jutra, wiec jutro odezwij sie z linkami do aukcji sprzetu który bedziesz zamierzał kupić.
ja nie widziałem żeby było coś na temat w/w głośników w tematach, a chłopak pyta akurat w tym miejscu o konkretny model DLSa , więc gdzie ma szukać o tym ?
Kiler pisze: Na przodu prócz midbasów obowiązkowo tweetery, taki zestaw by Cię zadowolił. Suba oczywiście w skrzynce do bagażnika dajemy. Jak do tego wytłumisz dobrze drzwi(spokojnie samemu), to będziesz miał zestaw na wzorowych komponentach i przemyślanie zmontowany. Sam bym chciał takie radyjko :satan: ...


Pozdr :pub: .
po co mu tweetery do zestawu DLSa ? :)
i nie polecaj mu PB w takim wypadku, bo ten DLS zagra lepiej :)

Radio i głośniki na przód to dobry wybór, ale co do wzmacniaczy to nie wiem, bo nie odsłuchiwałem żadnego :( zależy jeszcze ile chciałbyć przeznaczyć na piec, jeśli do 1500PLN to możesz śmiało poszerzyć pole poszukiwań :) Sub JBLa ? sam nie wiem, do większości nie przemawiają ich produkty - czego oczekujesz ? czego słuchasz ? szybko i precyzyjnie, czy tłusto i powolnie ?

Pozdro



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » pn mar 20, 2006 22:40

spx pisze:Chcialbym zamontowac dobre car audio ale proste w swoim MKII doradzono mi cos takiego:
Posiadam radio nakamichi cd40z do tego m glosniki przod przod dls-ms6 lub AD swoofer jbl 1220e i wzamcniacz jl audio e4300 lub audison lrx 4300.Czy to jest dobre rozwiazanie??nie chcialbym wyrzucic kasy w bloto dlatego prosze specow o porade???
pozdr
SP
Witam.

Napisz jakiej muzyki słuchasz...

Ale na pierwszy rzut oka to powinieneś zmienić suba na innego.



spx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 18, 2006 23:43
Lokalizacja: lodz
Kontakt:

Post autor: spx » pn mar 20, 2006 22:42

dzieki z gory za pomoc!na wzmacniacz chce przeznaczyc do 1500 bo chyba wiecej nie ma sensu dla amatora jak ja!slucham genralnie durm`n`bass wiec wydaje mi sie ze powinno to byc cos co zagra szybko i dynamicznie!!
pozdr


WWW.EUROWAGENS.COM

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » wt mar 21, 2006 19:21

Skoro słuchasz drum'n'bass to rozejżyj się za subem z oferty Vibe. Grają dynamicznie i z fajnym mięskiem.



spx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 18, 2006 23:43
Lokalizacja: lodz
Kontakt:

Post autor: spx » sob mar 25, 2006 23:22

tak szczerze to malo slyszalem o tym vibe.jak ceny sie ksztaltuja tej firmy?moze cos innego?a co wiecie o glosnikach Audio Development??
pozdr
SP


WWW.EUROWAGENS.COM

blook

Post autor: blook » ndz mar 26, 2006 20:59

co do suba można sie zastanowić nad µ-dimension lub Cerwin-Vega :D zależy ile kasy chcesz wydać na suba :D
a co do wzmaka to może Signat Fury 1200 :?: :hmm: albo Steg QM 75.4x :hmm:
choć dobrą propozycja tez jest Monacor Wanted-4/320 :D



spx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 18, 2006 23:43
Lokalizacja: lodz
Kontakt:

Post autor: spx » pn mar 27, 2006 22:37

za bas to mysle ze 1000pln a wzmacniacz tak do 1500.Dzieki za pomoc popytam i rozejze sie!!!
pozdr
SP


WWW.EUROWAGENS.COM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości