Zestaw do Golf IV Variant

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

maghnat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 11:08
Lokalizacja: Grunwald

Zestaw do Golf IV Variant

Post autor: maghnat » pn mar 08, 2010 13:42

Witam. Przymieram się w moim Golfie IV do zamontowania nowego zestawu głośników. W Car Audio asem nie jestem więc kieruję pytanie do was:

Otóż chcę by zestaw składał się z 4 głośników: 2 przód i 2 tył (oczywiście + po 2 wysoko tonowe). Chcę także podłączyć wzmacniacz. Pytanie polega na tym, że chcę by w momencie podączenia odtwarzacza DVD moje dziecko słyszało dźwięk w tylnym zestawi głośników a a jadąc słyszał co tam chcę w przednim zestawi. Jest możliwe ustawienie dwóch takich "obiegów", które gdy będzie trzeba odtwarzać będą z jednego źródła?

Proszę o wstępne rady jaki sprzęt i w jaki sposób to można zrobić.



Awatar użytkownika
DJ_SM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 501
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 18:41
Lokalizacja: Pdk
Kontakt:

Post autor: DJ_SM » pn mar 08, 2010 15:53

maghnat, Jak już chcesz dla potomstwa zrobić wygodę to lepiej będzie jak wyposażysz je w słuchawki bo w przypadku gdy przód gra co innego i tył to zrobi się bałagan i ani Ty nie będziesz nic słyszał ani pociecha.



Dezext
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wt mar 02, 2010 11:16
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Dezext » pn mar 08, 2010 19:04

Tylko słuchawki CIe ratuja



Awatar użytkownika
kris-krzysztof
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 721
Rejestracja: śr lut 24, 2010 20:16
Lokalizacja: Borki
Kontakt:

Re: Zestaw do Golf IV Variant

Post autor: kris-krzysztof » wt mar 09, 2010 11:16

maghnat pisze:Witam. Przymieram się w moim Golfie IV do zamontowania nowego zestawu głośników. W Car Audio asem nie jestem więc kieruję pytanie do was:

Otóż chcę by zestaw składał się z 4 głośników: 2 przód i 2 tył (oczywiście + po 2 wysoko tonowe). Chcę także podłączyć wzmacniacz. Pytanie polega na tym, że chcę by w momencie podączenia odtwarzacza DVD moje dziecko słyszało dźwięk w tylnym zestawi głośników a a jadąc słyszał co tam chcę w przednim zestawi. Jest możliwe ustawienie dwóch takich "obiegów", które gdy będzie trzeba odtwarzać będą z jednego źródła?

Proszę o wstępne rady jaki sprzęt i w jaki sposób to można zrobić.
Wszytko jest do zrobienia jak koniecznie chesz 2 zestawy (ale scena na tym ucierpi) to możesz przeciecież na radiu wyłaczyc jedno wyjście i juz tył nie będzie grał.

Albo rozwiązanie z 4x16+TW są takie zestawy ale do tanich nie należą .
Ostatnio zmieniony wt mar 09, 2010 11:17 przez kris-krzysztof, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości