POMOCY, nie działa radio :(

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Mr.Figiel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 136
Rejestracja: sob sty 09, 2010 19:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mr.Figiel » pt mar 05, 2010 15:50

heh, no odpaliłem wszystko pięknie hulało :) ale musiałem na chwile wziąć do domu to radyjko i wyjąłem, a jak wróciłem i podłączyłem to już niedziałało :( i to jest własnie ten ból że męczę się z tym i nie mam pojęcia co sie do cholery stało przecież nic nie było ruszane i nagle taki numer, myśle że może to być jakaś pierdoła drobnostka tylko jak zwykle człowiek sie nadenerwuje namęczy żeby sie później okazało ze to wsyztsko niepotrzebnie... ehh

[ Dodano: 05 Mar 2010 14:57 ]
jest jeszcze jedna sprawa, może to coś komuś rozjaśni co może być przyczyną, a mianowicie :
Jak podłącze radio to oczywiście zero reakcji nie włącza się ani nic, i jak w tym momencie wyjmuje bezpiecznik nr22 od Radia 10A to delikatnie iskrzy przy bezpieczniku, jak wkładam bezpiecznik jest to samo, czyli wygląda na to że coś gdzieś zwiera albo że jest prąd albo nie wiem co, natomiast jak radio wyjmę i wyjmuję bezpiecznik lub go wkładam to nie ma nawet jednej małej iskierki. dodam jeszcze że w obu przypadkach jest włożony kluczyk do stacyjki. Moim zdaniem gdzieś jest jakieś zwarcie tylko nie wiem gdzie i jak to możliwe

[ Dodano: 05 Mar 2010 15:13 ]
koz3r nie mam niestety tego bezpiecznika z tego co sie doczytałem one były montowane w wersjach z klimatyzacją chociaż zdażały się też w innych no u mnie jednak nie ma :(



koz3r
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 474
Rejestracja: pn maja 07, 2007 14:41
Lokalizacja: Białystok

Post autor: koz3r » pt mar 05, 2010 18:53

no to przejrzyj raz jeszcze instalacje czxy zwarc nie masz i wszystkie bezpieczniki -moze tam gdzie wszystkie sa jest glowny ..


Obrazek

Awatar użytkownika
Mr.Figiel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 136
Rejestracja: sob sty 09, 2010 19:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mr.Figiel » pn mar 08, 2010 11:41

Więc tak, bezpiecznika jakieś większego głównego nie znalazłem, jak podłączyłem ostatnio miernik pod iso to coś zwarło i aż przysiadło oświetlenie wnętrza kolejny raz już sam nie wiem, wszystko jest dobrze tak jak powinno być sprawdziłem instalacje krok po kroku nie mam pojęcia co mogło się stać, bez radia to nie żadna jazda.



koz3r
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 474
Rejestracja: pn maja 07, 2007 14:41
Lokalizacja: Białystok

Post autor: koz3r » pn mar 08, 2010 12:42

No niestety ... musisz dokladnie sprawdzic instalacje .. jak chcesz miec wszystko dobrze to kabel po kabelku.. a najszybciej jak nic nie znajdziesz to położyc nowe kable prosto z akumulatora (oczywiscie z jakims bezpiecznikiem)


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości