Coś nie tak z instalacja audio.

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

Coś nie tak z instalacja audio.

Post autor: Christopherek » pt mar 24, 2006 00:42

Witam.Tak się ciepło zaczęło robić i sobie pomyślałem że wkońcu przydałoby się podłączyć wzmacniacz i tubę.Autko sprowadziłem i miało już 6 głośniczków, całą instalkę pociągnięta.Nie było bezpiecznika w oprawce przy akku więc włożyłem bezpiecznik i w momencie otwarcia drzwi zapalają się kierunkowskazy i niebieskie diody przy rygielkach drzwi.Co może być tego przyczyną.Ma ktoś jakieś pomysły?Może poszukać na + jakiś innych kabli które może były do niego podpięte i je po prostu zlikwidować?dzięki za wszystkie sugestie


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

blook

Post autor: blook » pt mar 24, 2006 09:50

jak sie zapalaja kierunkowskazy ?? :P tak same od siebie otwierając drzwi ?? Wcześniej tego nie było ?? Może ktoś poprostu wcześiej sobie podpiął taki bajer :D jeśli tak to zobacz przy czujniku czy jest cos podpiete ;)



Awatar użytkownika
metju
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 368
Rejestracja: czw mar 24, 2005 10:49
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: metju » pt mar 24, 2006 09:54

Czy masz działający alarm, fabryczny? Czy ten kabel z oprawką idzie napewno do bagażnika jako zasilanie wzmaka? Wszystko wskazuje na to, że to kabel do instalki alarmowej, być może z nią jest coś nie tak.


ex BvLin3K
Obrazek

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

Post autor: Christopherek » pt mar 24, 2006 12:22

metju pisze:Czy masz działający alarm, fabryczny? Czy ten kabel z oprawką idzie napewno do bagażnika jako zasilanie wzmaka? Wszystko wskazuje na to, że to kabel do instalki alarmowej, być może z nią jest coś nie tak.
alarmu nie mam mam instalkę bosch ale to chyba raczej bajer bo mam klamki bez zamków i jak zamykam/otwieram drzwi z pilota to coś tam piszczy i domyka mi szyber.Kabel od akku + na pewno idzie pod tylne siedzenia bo podpinalem pod niego wzmaka i pracował.A diody zaczynają migać i kierunki tylko jakby trochę szybciej niż normalnie jak włożę bezpiecznik w oprawkę.może to coś ma wspólnego z tymi diodami i tą centralką boscha bo jak otwieramdrzwi pilotem to te diody kilka razy migną.juz sam nie wiem co tam zrobić a tuba już by sie przydała.


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Awatar użytkownika
metju
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 368
Rejestracja: czw mar 24, 2005 10:49
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: metju » pt mar 24, 2006 21:14

Hmm trzebaby było sprawdzić dokładnie cały ten kabel, czy nie ma nigdzie przetarcia jakiegoś itp.


ex BvLin3K
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości