Zmieniarka CD

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
bicker83
KIEROVWNIK
KIEROVWNIK
Posty: 418
Rejestracja: pt mar 13, 2009 02:34
Lokalizacja: GSL / IRL
Kontakt:

Post autor: bicker83 » pn mar 01, 2010 00:17

Panowie. zakupilem dzisiaj zmieniarke na 6 CD i chce ja zamontowac w miare "oryginalnie" i tutaj prosba do tych z was ktorzy maja zmieniarke od nowosci aby wrzucili jakies fotki jak i gdzie ona jest zmaonotwana-chodzi o golfa MK4.
POZDRO


[img]http://www.bicker.republika.pl/av.gif[/img]

Był [b]MK4 - AKL[/b]
Teraz jest [b]A6 - APU[/b]
Bedzie [b]MK4 GTTDI[/b]

Awatar użytkownika
hyper74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 21:51
Lokalizacja: Bukowiec

Post autor: hyper74 » pn mar 01, 2010 08:34

artizian pisze:takze tylko problem w zalatwieniu sobie tej kostki?? Mam to wejscie.

[ Dodano: 24 Sie 2009 22:37 ]
czesik7, jakbys umiescil jakies fotki jak Ty to zrobiles to bym Ci byl bardzo wdzieczny. Wiadomo, ze nie musisz juz teraz to zrobic ale jak znajdziesz chwilke czasu jutro czy pojutrze :)


moje przejścia...

Nie mogę znaleść postu navik-a może ktoś wyjaśni jak chłopu na miedzy jak zrobić by było podświetlenie klawiszy.

[ Dodano: Pią Lut 26, 2010 14:08 ]
Orginalny CD Player od VW do podswietlenia przyciskow wymaga podlaczenia drugiego gniazda (2 pinowego)

nr kabla: 6X0 051 734 A (kabel brazowy i niebieski) .... dobra mam .... teraz tylko powiedzcie z której kostki podciągnąć minus i 12V .... brązowy to minus a niebieski....12V...??? i czy z kostki iso radia czy z kostki zmieniarki....

[ Dodano: Pią Lut 26, 2010 19:52 ]
ZROBIONE !!!! Banalnie proste... Minus z brązowego( czarnego ) z kostki ISO a 12V z niebieskiego ( pomarańczowy ) W zmieniarce wyjąłem kostkę i zainstalowałem sobie konektorek żeński i na kawałku przewodu męski.... (+) biały a (-) czarny i jest podświetlenie wszystkiego
_________________


...Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...

Awatar użytkownika
voytec90
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 18:46
Lokalizacja: Oborniki Śl/Wrocław

Post autor: voytec90 » pn mar 01, 2010 09:13

bicker83 pisze:Panowie. zakupilem dzisiaj zmieniarke na 6 CD i chce ja zamontowac w miare "oryginalnie" i tutaj prosba do tych z was ktorzy maja zmieniarke od nowosci aby wrzucili jakies fotki jak i gdzie ona jest zmaonotwana-chodzi o golfa MK4.
Oryginalnie zmieniarka jest nad radiem montowana podobnie jak w passacie B5. zobacz czy nie masz zaślepki lub schowka jeśli tak to w to miejsce wrzuć zmieniarkę. Tu masz zdjęcie poglądowe http://photos01.allegroimg.pl/photos/or ... 24712991_6


Mój panzerVAGen mk4 viewtopic.php?f=89&t=417717

Awatar użytkownika
bicker83
KIEROVWNIK
KIEROVWNIK
Posty: 418
Rejestracja: pt mar 13, 2009 02:34
Lokalizacja: GSL / IRL
Kontakt:

Post autor: bicker83 » pn mar 01, 2010 18:43

voytec90 pisze:
bicker83 pisze:Panowie. zakupilem dzisiaj zmieniarke na 6 CD i chce ja zamontowac w miare "oryginalnie" i tutaj prosba do tych z was ktorzy maja zmieniarke od nowosci aby wrzucili jakies fotki jak i gdzie ona jest zmaonotwana-chodzi o golfa MK4.
Oryginalnie zmieniarka jest nad radiem montowana podobnie jak w passacie B5. zobacz czy nie masz zaślepki lub schowka jeśli tak to w to miejsce wrzuć zmieniarkę. Tu masz zdjęcie poglądowe http://photos01.allegroimg.pl/photos/or ... 24712991_6
Hehe tyle to ja wiem ale mam zmieniarke do bagaznika. chce ja poldlaczyc z MFD a sa przy nej tylko takie male dwie balszki czarne i sie zstanawiam jak ja zainstalowac w bagazniku. zlazaloby mi na tym aby jak najmniej miejsca zajmowala bo czasamu wozek dzieciecy bede wozil w kufrze. widzialem w Etce ze sa takie specjane kieszenie zeby ja umiescic w tym schowku na apteczke tylko ja niestety takiej nie mam :(

[ Dodano: 01 Mar 2010 21:18 ]
OK problem juz rozwiazany :D zmieniarka zamontowana :D
POZDRO


[img]http://www.bicker.republika.pl/av.gif[/img]

Był [b]MK4 - AKL[/b]
Teraz jest [b]A6 - APU[/b]
Bedzie [b]MK4 GTTDI[/b]

jacob2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw mar 11, 2010 22:37
Lokalizacja: Turek

Post autor: jacob2 » ndz mar 14, 2010 00:09

Czy zmieniarkę 1CD do golfa IV można podpiąć do radia Panasonic?



Awatar użytkownika
bicker83
KIEROVWNIK
KIEROVWNIK
Posty: 418
Rejestracja: pt mar 13, 2009 02:34
Lokalizacja: GSL / IRL
Kontakt:

Post autor: bicker83 » ndz mar 14, 2010 01:13

jacob2 pisze:Czy zmieniarkę 1CD do golfa IV można podpiąć do radia Panasonic?
poszukaj przejciowek na ''alledrogo'' moze sa - ale szczerze watpie. poza tym to nie jest zmieniarka tylko odtwarzacz :P
POZDRO


[img]http://www.bicker.republika.pl/av.gif[/img]

Był [b]MK4 - AKL[/b]
Teraz jest [b]A6 - APU[/b]
Bedzie [b]MK4 GTTDI[/b]

jacob2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw mar 11, 2010 22:37
Lokalizacja: Turek

Post autor: jacob2 » ndz mar 14, 2010 01:25

A tak mój błąd, oczywiście że odtwarzacz:) a podpowiesz jak może wyglądać taka przejściówka, bo szczerze powiem że jestem laikiem pod tym wzgledem.



Awatar użytkownika
bicker83
KIEROVWNIK
KIEROVWNIK
Posty: 418
Rejestracja: pt mar 13, 2009 02:34
Lokalizacja: GSL / IRL
Kontakt:

Post autor: bicker83 » ndz mar 14, 2010 01:33

jacob2 pisze:A tak mój błąd, oczywiście że odtwarzacz:) a podpowiesz jak może wyglądać taka przejściówka, bo szczerze powiem że jestem laikiem pod tym wzgledem.
Jak masz taki odtwarzacz to spojrz na kable od niego i na wejscie na zmieniarke w twoim radiu. Przejsciowka bedzie laczyla jedno z drugim czyli bedzie miala 2 wtyczki do odtwarzacza ktore wpinasz w kable wychodzace z niego i z drugiej strony bezposrednio do radia.
Bedzie naprawde ciezko cos takiego znalezc. Lepiej bedzie jak sobie oryginalna VW Gamme czy cos podobnego zakupisz :D


[img]http://www.bicker.republika.pl/av.gif[/img]

Był [b]MK4 - AKL[/b]
Teraz jest [b]A6 - APU[/b]
Bedzie [b]MK4 GTTDI[/b]

Awatar użytkownika
zajac
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2492
Rejestracja: sob sty 21, 2006 23:18
Lokalizacja: krakow,skarzysko
Kontakt:

Post autor: zajac » wt kwie 27, 2010 21:24

a powie mi ktoś jaka zmieniarka bedzie dzialac z gamma V ? bo podobno blaupunkt nie wspolpracuje


Moje mark 4 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=251704&start=0

NARZĘDZIA I SPRZĘT WARSZTATOWY - SPRZEDAŻ
Pomoc prawna - ubezpieczenia
Ubezpieczenia PZU OC, AC, NNW, Pakiety - Tanio

mufik900
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: śr lut 16, 2005 22:29
Lokalizacja: F-RK1099
Kontakt:

Post autor: mufik900 » wt kwie 27, 2010 21:56

zajac pisze:a powie mi ktoś jaka zmieniarka bedzie dzialac z gamma V ? bo podobno blaupunkt nie wspolpracuje
Kolego ,każda BETA V i każda GAMMA V współpracować będzie za pomocą interfejsu ze zmieniarką SONY ale chyba nowsze modele zmieniarek.
Ostatnio zmieniony wt kwie 27, 2010 21:57 przez mufik900, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości