Jak podlaczyc instalacje pod glosniki

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
krisss.79
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 422
Rejestracja: wt mar 17, 2009 11:40
Lokalizacja: GRUNBERG- ZIELONA GORA

Jak podlaczyc instalacje pod glosniki

Post autor: krisss.79 » pt lut 26, 2010 10:03

Witam,panowie tak po krutko bo wlasnie zakladam instalacje pod glosniki w aucie.Czy moge podlaczyc glosniki w dzwi przednie 16,5 cm pod samo radio gdy z tylu na polce mam 2 glosniki basowe ze zwrotnicami i glosniki w podszybiu.Czy to nie obciazy zabardzo instalacji i moze spalic radio.Pozdro


Zapraszam do ogladania mojej czerwonej strzaly
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=279221

Awatar użytkownika
voytec90
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 18:46
Lokalizacja: Oborniki Śl/Wrocław

Post autor: voytec90 » pt lut 26, 2010 10:21

Samej instalacji to nie powinno obciążyć. ale radio może dostać obciążenia i będzie się przegrzewało, bo zwrotnica służy do rozdzielenia mocy wzmacniacza na odpowiednie głośniki. Tylko jakie masz głośniki na podszybiu i jaka ma być moc głośników, które dasz w drzwi?


Mój panzerVAGen mk4 viewtopic.php?f=89&t=417717

koz3r
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 474
Rejestracja: pn maja 07, 2007 14:41
Lokalizacja: Białystok

Post autor: koz3r » pt lut 26, 2010 10:28

voytec90 pisze:bo zwrotnica służy do rozdzielenia mocy wzmacniacza na odpowiednie głośniki.
zwrotnica to sluzy do podzielenia pasma czestotliwosci odwarzanego sygnalu ...

krisss.79 pisze:Czy moge podlaczyc glosniki w dzwi przednie 16,5 cm pod samo radio gdy z tylu na polce mam 2 glosniki basowe ze zwrotnicami i glosniki w podszybiu.Czy to nie obciazy zabardzo instalacji i moze spalic radio.Pozdro
W golfie 3 przednie glosniki w podszybiu i glosniki w drzwiach oryginalnie sa połaczone równolegle.
Jezeli masz radio na 4 glosniki to bez problemu połaczysz , nic sie nie spali, bedzie gralo.


Obrazek

Awatar użytkownika
krisss.79
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 422
Rejestracja: wt mar 17, 2009 11:40
Lokalizacja: GRUNBERG- ZIELONA GORA

Post autor: krisss.79 » pt lut 26, 2010 10:41

Dzieki chlopaki,juz wiem co zrobic,*#cenzura#* z tylnej polki glosniki i zwrotnice,kupie tweetery i jakies dobre glosniczki w dzwi i podejrzewam ze to bedzie lepiej gralo niz te glosniki basowe w polce tylnej ktorych i tak mamo co slychac z przodu.Pozdro;]


Zapraszam do ogladania mojej czerwonej strzaly
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=279221

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości