sprzet car audio

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Zatox
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 322
Rejestracja: wt lis 17, 2009 14:39
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

sprzet car audio

Post autor: Zatox » wt lut 16, 2010 13:49

Postanowiłem założyć ten temat ze względu na dużą ilość powtarzających się tematów dotyczących kupna car audio.

A więc umieszczamy tu sprzęt warty swojej ceny z niższej, średniej i wyższej półki.
A także poprawnie wykonane instalacje CA te tańsze i droższe. Jest wyżej temat o tym ale chodzi tu o np linki do stron gdzie jest pokazane jak samemu to zrobic.

Systemy przednie, Wzmacniacze, Subwoofery, okablowania, kondensatory, materiały do wygłuszania itd...

nie każdego stać aby zakupić porządny CA więc niżej zamieszczamy te co mają najlepszy stosunek ceny do jakości w grę oczywiście wchodzi też sprzęt używany.

(mam nadzieje że spodoba się ten temat i będzie przydatny dla wielu osób)
Temat trzeba jeszcze dopracować... tu prośba do moderatorów działu aby zostawiać te posty które są odpowiednie do tematu a inne usuwać... może jeszcze jakiś regulamin. A użytkownicy którzy się nie znają niech nie zaśmiecają tematu.

Spece od CA piszcie! :bigok:
Ostatnio zmieniony wt lut 16, 2010 17:30 przez Zatox, łącznie zmieniany 2 razy.


viewtopic.php?f=109&t=487008
VW Passat B5 3B byZATOX
AFN+, 141 KM 330 Nm,-30, Royal Green Mica, CA
Alpine CDA 117ri u-Dimension RM-V41 Morel Tempo 6 RE 10S4

Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » wt lut 16, 2010 15:48

Temat "bez sęsu"
Każdy zaraz zacznie chwalić swoje, posypią się posty w stylu:
"ja mam blałpunkta 1200wattt i wymiata"
"ja mam głośniki piździng i grają przepięknie"
"a ja mam tubę debilezewsi i robi robotę pod remizą"


Narobi się mało merytorycznego spamu, będą kłótnie, docinki, osobiste wycieczki :chytry: po co to komu?

Tak jak wspomniałeś tematów jest mnóstwo, wystarczy poobserwować co najczęściej się wymienia i poleca a inteligentny "czytacz" wyciągnie odpowiednie wnioski.
Temat o własnych instalacjach również istnieje (podwieszony)



Awatar użytkownika
Raadek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 654
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 10:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Raadek » wt lut 16, 2010 18:43

Tak jak wspomniałeś tematów jest mnóstwo, wystarczy poobserwować co najczęściej się wymienia i poleca a inteligentny "czytacz" wyciągnie odpowiednie wnioski.
Problem w tym że zazwyczaj polecane są dupowate klocki na których ktoś najlepiej zarabia.
Ja również uważam że ten temat nic dobrego nie wniesie.Nic nie zastąpi odsłuchu przed zakupem.


Natural Sound

MaRo1705
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 486
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 23:20
Lokalizacja: Szczedrzyk k/Opola
Kontakt:

Post autor: MaRo1705 » wt lut 16, 2010 19:18

Slavwek.ie pisze:"a ja mam tubę debilezewsi i robi robotę pod remizą"
:goof: :goof: :goof: :goof: :goof: :goof: :goof: :goof: :goof: :goof: :goof: :goof: :goof: :goof:


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=186922][img]http://images42.fotosik.pl/168/5045874243d5bdca.jpg[/img][/url]

Zablokowany

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości