Alpine CDE-9881 RB - iPOD - pytanie

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Alpine CDE-9881 RB - iPOD - pytanie

Post autor: bogib184 » śr lut 03, 2010 11:09

Witam. Mam w Golfiku to właśnie radio, płyty się przewalały po całym aucie, więc nabyłem iPOD NANO 4GB i kabelek, ale jak podłączyłem iPODA to na jego ekranie pojawił się napis ALPINE i można rozłączyć. Udało mi się za którymś razem włączyć muzykę, ale pytanie:
- ma ktoś może podobne radio Alpine i wie jakie po kolei kroki należy wykonać żeby sprawnie włączyć i odtwarzać muzykę??
- czy założenie dystansów pod głośniki poprawia dźwięku w aucie (będzie komplet głośników BLAUPUNKT + maty wygłuszające drzwi i całego bagażnika )
Z góry dzięki za pomoc.



Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

Post autor: Baran. » śr lut 03, 2010 11:25

Witam kolego ja mam radio alpine CDE9882Ri i u mnie wlacza sie ipod'a przez przycisk wylaczenia radia raz przyciskajac wtedy zmienia mi sie np. na radio, usb, cd i gdy jest podpiety ipod wtedy jest wykryta funkcja ipod dodatkowo w radiu mam funkje aux ale sluzy jedynie do zmiany muzyki np. z ipod'a przez radio i u ciebie prawdopodobnie bedzie tak samo.
Co do wygluszenia to napewno bedzie roznica w dzwieku ja jak robilem to myslalem ze ona nic nie da a jednak sie mylilem dala duzo bo sprawdzalem na ori glosnikach i efek byl powalajacy.Pozdrawiam


Mój 20Jahre ABF
Obrazek
Fotoporada CA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Post autor: marcinek84 » śr lut 03, 2010 11:29

w instrukcji pisze podłączyć i wybrać SOURCE ipoda tak jak zmieniamy cd/tuner


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: bogib184 » śr lut 03, 2010 12:19

Nie mam niestety instrukcji i próbuję metodą prób - błędów :D Jeżeli dobrze zrozumiałem to najpierw podpinam iPODA i dopiero odpalam ALPINKĘ ??

[ Dodano: 03 Lut 2010 12:00 ]
Bawiłem się tym przed chwilą i radio nie wykrywa iPODA jako iPODA tylko AUX i nie pali się na panelu ta lampka iPOD. Puszczam muzykę i gra dosłownie 3 sekundy, przestaje a na iPODZIE mam komunikat "Można rozłączyć". Nie wiem o co Kaman ?? :D



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości