Zabudowa w Golfie MK3. Niedługo zaczynam :)

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

mortas
Fuel is my Blood
Fuel is my Blood
Posty: 370
Rejestracja: pt gru 03, 2004 01:48
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: mortas » pt lut 03, 2006 20:51

Goofi pisze:Stolarzem nie jestem, ale plyta MDF ma w srodku normalne drewno a plyta wiorowa to masa klejowo wiorowa i jest mniej wytrzymala od MDF-u.
Jest mniej wytrzymała, ale w tym przypadku kompletnie bez znaczenia, wiórowa w zupełności wystarczy.
MDF wcale nie ma "w środku" normalnego drewna, MDF to pył - takie zwykłe mielone wióry, zmieszane z klejem i sprasowane pod dużym ciśnieniem. Podobnie jak zwykła wiórówa, różnią się tylko gęstością.

Na zabudowę wystarczy surowa wiórowa 16 lub 18 mm.


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=47926]>>MOJA BYŁA LALECZKA<<[/url]
[url=http://avatars.jurko.net][img]http://img1.jurko.net/avatar_14129.jpg[/img][/url]

www.konstel.webs.com

Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » pt lut 03, 2006 21:41

Rafit pisze:Sam się osobiście na tym nie znam, ale czytałem gdzieś, że takie zabudowy najlepiej wykonwywać z MDFu. A chciałbym, aby to już było dobrze i porządnie wykonane.
To jak się za to zabrać, bo nie wiem czy mam jechać po te płyty i je z sobą skręcić czy pojechać do jakiegoś Leroy Merlin czy coś w tym rodzaju i szukać grubszej.
przecież CI napisałem że dostaniesz w STRASZYNIE NA RONDZIE
jeszcze większymi literami pisać ?
i z pruszcza masz biżej tam niż do liroya



Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Post autor: Rafit » pt lut 03, 2006 21:44

Łuki pisze:przecież CI napisałem że dostaniesz w STRASZYNIE NA RONDZIE
jeszcze większymi literami pisać ?
i z pruszcza masz biżej tam niż do liroya
No bez kitu by się przydało większymi. Przeoczyłem twój post. Pewnie że się tam przejade, to jest moja trasa na codzień, bo jeżdze tamtęy do dziewczyny na straszyn. :helm:

Dzięki. A to twoje cabrio jakiego jest koloru. Nie jest przypadkiem z kremowym dachem ? :)

[ Dodano: Pią Lut 03, 2006 22:02 ]
Postaram się jutro kupić na podłogę płytę 18mm, a na boczki to chyba nie jest konieczna taka grubość ? Wystarczy 6-10mm chyba ?

[ Dodano: Czw Lut 09, 2006 18:08 ]
Obrazek

Zrobiłem już wstępne wyliczenia. Muszę jeszcze dokładnie wszystko pomierzyć uwzględniając grubość MDF

Znalazłem 18mm za 25zł metr kwadratowy

[ Dodano: Sob Lut 11, 2006 21:04 ]
Obrazek



Awatar użytkownika
Sawno
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 550
Rejestracja: śr sty 12, 2005 01:48
Lokalizacja: kamień pom.
Kontakt:

Post autor: Sawno » sob mar 11, 2006 21:43

Masz może jakies nowe zdjęcia,
właśnie zacząłem robić zabudowe i przydałoby się kilka fotek



Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Post autor: Rafit » sob mar 11, 2006 21:56

No niestety ze względu na to iż miałem kilka problemów z autem musiałem na coś innego przeznaczyć fundusze i projekt stanął. Mam jeszcze troche roboty z przodem auta, więc dopiero jak to zrobie zabiorę się za audio.



mirovw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 14:06
Lokalizacja: Dolny Sląsk

Post autor: mirovw » pn mar 13, 2006 09:57

Przeslę ci foty jak mi koledzy z CAR-Audio yabudowali MK III +Rewelacja , penz profesionaliym , najwzsya jakođ materiaw , wzcisyenie , wzgusyenie specjalnzmi matami , komponentz tzpu pin, tađma cyz wesowa skorka rodyaj pesyela , naprawde EXTRA cena ya robote 1500pln



Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Post autor: Rafit » pn mar 13, 2006 16:57

Daj te fotki tu to inni też skorzystaja :)



Awatar użytkownika
Sawno
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 550
Rejestracja: śr sty 12, 2005 01:48
Lokalizacja: kamień pom.
Kontakt:

Post autor: Sawno » wt mar 14, 2006 00:16

Czekamy, czekamy na foteczki :bajer:



Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: k3fir » wt mar 14, 2006 17:01

Rafit pisze:Sam się osobiście na tym nie znam, ale czytałem gdzieś, że takie zabudowy najlepiej wykonwywać z MDFu. A chciałbym, aby to już było dobrze i porządnie wykonane.
To jak się za to zabrać, bo nie wiem czy mam jechać po te płyty i je z sobą skręcić czy pojechać do jakiegoś Leroy Merlin czy coś w tym rodzaju i szukać grubszej.
skrzynke zbij z MFu a podloge i boczki z wiorowej mozesz, MDFu szukaj w jakis sklepach z panelami podlogowymi itp oni tam zawsze maja te plyty jako przekladki lub palety i za piwo mozna kupic :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości