rozladowany akumulator i nie da sie wlaczyc radia

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

dereza
Bandyta
Bandyta
Posty: 112
Rejestracja: śr lis 04, 2009 15:09
Lokalizacja: Zwoleń

rozladowany akumulator i nie da sie wlaczyc radia

Post autor: dereza » sob sty 23, 2010 21:38

Witam,mam taki problem,że jak mi się rozładuje akumulator(albo nawet jak podladuje aku to jest to samo) albo jest bardzo słaby to mi się radio nie chce włączyć i dopiero gdy wyjmę i podczepię jeszcze raz kabelek to wtedy działa,czym to może być spowodowane?(radio Dalco)szajska firma ale ja go nie kupowałem,dlaczego się tak dzieje?
mialem tak juz z 5 razy wsiadam rano do samochodu wlaczam radia i nie dziala;/
Ostatnio zmieniony sob sty 23, 2010 21:41 przez dereza, łącznie zmieniany 2 razy.



19AdEks91
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: czw lip 30, 2009 12:09
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: 19AdEks91 » ndz sty 24, 2010 00:02

ale jak ci auto odpali to radio nie działa?? to akumulator nie ma nic do tego:/ hymmm... a jakie radio?? nowe czy jak???



dereza
Bandyta
Bandyta
Posty: 112
Rejestracja: śr lis 04, 2009 15:09
Lokalizacja: Zwoleń

Post autor: dereza » ndz sty 24, 2010 13:47

radio dalco z 4 miechy ma jak akumulator jest salbiutki i ledwo odpala samochod to juz radia sie nie da wlaczyc trzeba wyjmowac radia i podlaczyc kabelek jeszcze raz i dopiero dziala i tak za kazdym razem gdy akumulator jest bardzo slaby czy to bezpiecznik czy co?
a ma cos wspolnego z tym pen drive?bo zawsze zostawiam pen drive w radiu podczepionego moze to byc przez niego?
Ostatnio zmieniony ndz sty 24, 2010 13:50 przez dereza, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości