Projekt panelu na tylne drzwi golf mk2

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
tomogolf2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1172
Rejestracja: wt maja 30, 2006 07:12
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Projekt panelu na tylne drzwi golf mk2

Post autor: tomogolf2 » śr sty 20, 2010 16:19

Od dłuższego czasu mysle jak zrobic odpowiedni panel w tylne drzwi do golfa 2, cos na podobienstwo tego z mk3,narazie mam głosnik wstawiony na sztuke w dystansie własnej roboty, oczywiscie wszystko jest tak jak powinno, drzwi wygluszone itd.. chodzi o taki panel zeby zmiescil sie głosnik 16, przełacznik szyb i niewielka kieszonka,ewentualnie jeszcze gdzies tweeter, ale niekoniecznie, bo mam odpowiednie miejsce dla niego, jak wiadomo w golfie nie ma zbyt duzo miejsca miedzy boczkiem a kanapa na kieszonke... moze rzuciło wam sie w oczy jakies zdjecie, projekt czegos podobnego co chodzi mi po głowie, bede bradzo wdzieczny za wstawke.Pozdrawiam


Moj Fire & Ice TDI

KUPIE TYLNA ŁAPE SILNIKA SYNCRO MK3 PASSAT B4!!

Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

Post autor: k0nr4d » czw sty 21, 2010 23:10

Po primo po co Ci głośniki w tylnych drzwiach i do tego separowane? Ukłon w stronę pasażerów? Bo dla osób na przednich fotelach nie będzie to żadna poprawa grania...


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Awatar użytkownika
tomogolf2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1172
Rejestracja: wt maja 30, 2006 07:12
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Post autor: tomogolf2 » pt sty 22, 2010 01:32

z przodu jest zestaw, z tylu jest tez taki sam,ale chce zeby to co jest z tylu wygladało normlanie, jezdzac z przodu slychac tylko przedni zestaw to prawda,siedzac z tylu słuchajac tego co jest z przodu nie robi wrazenia, sluchajac tyniego zestawu jest o niebo lepiej, nie jestem samolubem i nie mysle tylko o sobie... mysle tez o ludziach z tylu...


Moj Fire & Ice TDI

KUPIE TYLNA ŁAPE SILNIKA SYNCRO MK3 PASSAT B4!!

Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

Post autor: k0nr4d » pt sty 22, 2010 21:53

Raczej żadnego wypasionego panela z kieszonką nie wykombinujesz na tylne drzwi. Boczek nie ma wgłębienia na kieszeń, jak przedni. Jedyne co Ci pozostaje to po prostu przykręcić płytę MDF z eleganckim podfrezowaniem na maskownicę i nakleić na to skaj lub wykładzinę do subwooferów.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Awatar użytkownika
tomogolf2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1172
Rejestracja: wt maja 30, 2006 07:12
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Post autor: tomogolf2 » pt sty 22, 2010 23:12

k0nr4d pisze:Raczej żadnego wypasionego panela z kieszonką nie wykombinujesz na tylne drzwi. Boczek nie ma wgłębienia na kieszeń, jak przedni. Jedyne co Ci pozostaje to po prostu przykręcić płytę MDF z eleganckim podfrezowaniem na maskownicę i nakleić na to skaj lub wykładzinę do subwooferów.
tak własnie mam teraz zrobione ale brak w tym estetyki;/ niby skora do skory pasuje ale sterczacy kwadrtat a w nim głosnik to wogle mi sie nie widzi...


Moj Fire & Ice TDI

KUPIE TYLNA ŁAPE SILNIKA SYNCRO MK3 PASSAT B4!!

Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

Post autor: k0nr4d » pt sty 22, 2010 23:41

Dlatego trzeba olać pasażerów i zostawić tylko zestaw przedni. Powiedz mi, ile razy i na jak długich odcinkach ich wozisz na tylnej kanapie? Wystarczy zwiększyć volume i pasażerowie z tyłu wszystko słyszą.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Awatar użytkownika
hhh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wt lut 03, 2009 23:34
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

Post autor: hhh » sob sty 23, 2010 00:36

Obrazek

[ Dodano: 22 Sty 2010 23:39 ]
sorry że takie małe zdjęcie proponowałbym pobawić się żywicą trocheęcierpliwości i czasu i efekt jest piękny



Awatar użytkownika
tomogolf2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1172
Rejestracja: wt maja 30, 2006 07:12
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Post autor: tomogolf2 » sob sty 23, 2010 13:01

na dlugich odcinach :) i dosc czesto osobiscie jezdze z tylu wiec wiem jak to wyglada z tej perspektywy, rzeczywiscie bardzo male te zdjceie, prawie nic nie widac...
Ostatnio zmieniony sob sty 23, 2010 13:02 przez tomogolf2, łącznie zmieniany 1 raz.


Moj Fire & Ice TDI

KUPIE TYLNA ŁAPE SILNIKA SYNCRO MK3 PASSAT B4!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości