[wzmacniacz] jak inaczej podpiąc

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Chakuza7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt sty 15, 2010 13:20
Lokalizacja: Kraków

[wzmacniacz] jak inaczej podpiąc

Post autor: Chakuza7 » pt sty 15, 2010 13:26

Od dłuższego czasu mój wzmacniacz nie idzie chodź jest sprawny nie świeci się zielona kontrolka więc nie ma sygnału z radia prawda??mam podpięty wzmacniacz do niebiesko białego kabla w radiu da się inaczej to podpiąć i sprawdzić czy faktycznie przez to nie działa mój sprzęt??



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » pt sty 15, 2010 13:31

Chakuza7 pisze:da się inaczej to podpiąć i sprawdzić czy faktycznie przez to nie działa mój sprzęt??
tak
odłącz kabel remote, weź kawałek przewodu i podłącz remote prosto do 12v (+) we wzmacniaczu, wzmacniacz będzie chodził bez względu czy masz włączone radio czy nie, okaże się czy wina tkwi w przewodzie remote
Chakuza7 pisze:mam podpięty wzmacniacz do niebiesko białego kabla w radiu
a jest na nim prąd?
Ostatnio zmieniony pt sty 15, 2010 13:31 przez A r t u r, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
popak20
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: pn wrz 07, 2009 17:53
Lokalizacja: B-tów
Kontakt:

Post autor: popak20 » ndz sty 17, 2010 19:24

arturek320 pisze:tak odłącz kabel remote, weź kawałek przewodu i podłącz remote prosto do 12v (+) we wzmacniaczu, wzmacniacz będzie chodził bez względu czy masz włączone radio czy nie, okaże się czy wina tkwi w przewodzie remote
A wtedy wzmacniacz będzie działał cały czas i jak kolega rano przyjdzie do auta i będzie chciał odpalić to nie odpali bo aku będzie rozładowane. To rozwiązanie jest dobre tylko do sprawdzenia czy włącza się wzmacniacz.

Chakuza7, Sprawdź czy na tym niebieskim przewodzie pojawia się 12V jak włączasz radio.

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » pn sty 18, 2010 09:48

popak20 pisze:To rozwiązanie jest dobre tylko do sprawdzenia czy włącza się wzmacniacz.
:helm: wiadomo, to rozwiązanie podałem koledze tylko po to by zobaczył czy wzmacniacz się załoczy,

z resztą koledze już wszystko na gg wytłumaczyłem, wzmacniacz uszkodzony, więc nie ma co dalej maglować temat



Awatar użytkownika
kisielek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 379
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 19:35
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: kisielek » pn sty 18, 2010 13:57

ja miałem podobny problem i okazało się że masa była do d....


ale jak po sprawie to ok.


www.mk1cabrio.pl

Mój lansowóz:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2255656#2255656

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości