[radio]oryginał radio BETA w GOLF III

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

zwirzyk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: wt paź 18, 2005 20:37
Lokalizacja: Kraków

[radio]oryginał radio BETA w GOLF III

Post autor: zwirzyk » sob mar 04, 2006 13:04

Witam GOLFOWICZOW !.
Mam problem z którym trudno mi się uporać,po rozłączeniu akumulatora radio się rozkodowuje. Nr kodu znam, ale nie mogę sobie poradzić z zaprogramowaniem. Przy każdej takiej okazji odwiedzam serwis i człek koduje ,ale nie chce ujawnić procedury. Może ktoś z pasjonatów zna sposób kodowania radia BETA montowanego oryginalnie w VW III.?Nie lubię robić modernizacji w aucie ,a radio jest dla mnie tylko jako urządze pozwalające na słuchanie bierzących wiadomości pogodowych i spokojnej muzyki.
Pozdrawiam wszystkich i oczekuję na komentarze.
Ostatnio zmieniony śr lis 22, 2006 13:20 przez zwirzyk, łącznie zmieniany 1 raz.



pawelo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: wt gru 06, 2005 17:11
Lokalizacja: Łęczna

Post autor: pawelo » sob mar 04, 2006 13:52

włacz radio nacisnij TA+TP i wprowadz kod za momocą klawiszy 1-4. Naciskając klawisz 1 wpisujesz pierwsza cyfre wciskasz tyle np 9 razy jak masz na początku 9 pózniej 2 i wciskasz ............. az do 4 klawiszu a na samym końcu TA+TP no i kod wprowadzony :-) i radyjko bedzie grało jak zawsze ............................ :D:D:D: ... jak się uda to oczekuje punkcika :P



Awatar użytkownika
metju
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 368
Rejestracja: czw mar 24, 2005 10:49
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: metju » sob mar 04, 2006 13:55

Szukaj, szukaj, szukaj... jest taka opcja.

Przyciśnij TP i TA jednocześnie potem klawiszem 1 ustawiasz pierwszą cyfrę, 2 drugą, 3 trzecią, 4 czwartą i TP i TA.


ex BvLin3K
Obrazek

LeszekKaczmarek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 21:49
Lokalizacja: Ustka
Kontakt:

Post autor: LeszekKaczmarek » śr mar 29, 2006 09:37

pawelo,
Wtam! Mam podobny problem. Posiadam Bete. Nie znam kodu. Radyjko dostałem. Z tyłu na nalepce pisze code 120. Które to klawisze TP i TA? U mnie prócz 1234, są U,VF,LO,DX.
Czy kod musi być czterocyfrowy koniecznie? mam jeszcze jakieś cyfry,AAnalyzer7170.
Proszę,pomóżcie! Miłego dnia.


tatux

blook

Post autor: blook » śr mar 29, 2006 11:17

LeszekKaczmarek, jest kilka wersji radia beta ;) a co do kodu jest program dzięki któremu można sie dowiedziec kodzik ;) jak coś moge go wrzucić na serwer ;)



ditomek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 614
Rejestracja: pt paź 08, 2004 09:41
Lokalizacja: dolny śląsk

Post autor: ditomek » śr lis 22, 2006 12:12

Witam.
Odświerzam temat ponieważ stałem sie ofiara wyjęcia radia w celach przeróbkowych.
Kod mam (przynajmniej wydaje mi sie że mam) bo karteczka wygląda wiarygodnie (wyrwana z instrukcji od radia z napisanym nr seryjnym i kodem)
Mam tylko tycie pytanie.
Jak w kodzie na np pierwszej i ostatniej pozycji jest zero to znaczy ze tego klawisza 1 i 2 sie nie wciska?
pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości