Beta IV problem z podświetleniem

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

thelead
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 27, 2009 10:17
Lokalizacja: się biorą dzieci

Beta IV problem z podświetleniem

Post autor: thelead » śr gru 16, 2009 01:55

Mam mały problem, kupiłem ostatnio na allegro do swego vento radyjko VW Beta IV, zaniosłem do elektryka i mi je podłączył, radyjko gra ale nie ma podświetlenia. Kiedy się w tym zorientowałem uznałem że sprzęt jest uszkodzony, a że kwota jak wydałem była śmieszna to postanowiłem że nie będę robił afery, teraz gdzieś na necie wyczytałem że brak podświetlenia może być spowodowany błędnym podłączeniem dlatego pytam:

1. Czy brak podświetlenia radia rzeczywiście może być spowodowane wadliwym podłączeniem instalacji?

2. Czy jeśli problem tkwi w radiu to czy można jakimś tanim kosztem usunąć tę usterkę?

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie podpowiedzi co można z tym brakiem podśwetlenia zrobić.



Awatar użytkownika
Tomek gd
Forum Master
Forum Master
Posty: 1625
Rejestracja: pn mar 02, 2009 00:07
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: passat b6
Kontakt:

Post autor: Tomek gd » śr gru 16, 2009 12:32

a czy kabel od poswietlenia (cienki szaroniebiestki)zostal podlaczony. w gniezdzie zasilajacym w betaIV jest on w dolnym rzedzie drugi od lewej(od bezpiecznika) na naklejce na radiu jest on oznaczony sloneczkiem.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości