Kto ma pomysł jak wyrzeźbić takie cudo

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

Kto ma pomysł jak wyrzeźbić takie cudo

Post autor: Karcz3 » ndz lis 08, 2009 15:12

Znalzłem gdzies na frum taka fote mk3 i ladnie wmontowanego monitora w deske Pytanko moze ktos ma pomysł jak i od czego zaczac zeby moze nie identycznie ale w podobny sposob wmontowac monitorek
Obrazek


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

Awatar użytkownika
lokmen
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: wt sty 09, 2007 13:58
Lokalizacja: żyrardów
Kontakt:

Post autor: lokmen » pn lis 09, 2009 13:59

na moje oko to ten koleś wmontował cały komputer - bo jeszcze nie widziałem Winampa na pioneer'a. Wygląda to dość kozacko. Ciekawe gdzie jest myszka do sterowania - no chyba że zamontował ekran dotykowy. Widać że zaczął od przesunięcia pokręteł nawiewu w miejsce zapalniczki i popielniczki. Potem ostre cięcie deski no i na koniec modelowanie ramki - pewnie włókno szklane i żywica. BTW nawet estetycznie mu to wyszło.



Awatar użytkownika
DJ_SM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 501
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 18:41
Lokalizacja: Pdk
Kontakt:

Post autor: DJ_SM » pn lis 09, 2009 17:10

Karcz3, jaki masz monitor na myśli? w dziale sprzedam wisi ogłoszenie http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=278576



Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

Post autor: Karcz3 » pn lis 09, 2009 18:45

no własnie tez mi sie wydaje ze to komp musi byc bo pasek nadole systemowy i winamp, mi to sie podoba ale roboty i precyzji troche trzeba poswiecic, a ten monitorek z linku wyzej to dzieki mysle o 8 calowym i troche taiej sam monitorek mozna znalesc i chcialbym w desce wyzej miec zamontowane


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości