Delta 6

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Toledziak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: ndz lut 22, 2009 00:45
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Delta 6

Post autor: Toledziak » ndz lis 01, 2009 10:40

Panowie, przeczytałem wszystkie wątki na temat delty, jednakże nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Otóż mam golfa IV z listopada 2002 r i chciałbym tam podłączyć delte. Pytanie dotyczy, czy i jak ewentualnie sprawdzić czy mam wyprowadzony canbus pod radio?? W dziale sprzedam kolega chce się pozbyć golfa z 2000 roku i ma RCD zainstalowane. Odpowiedział mi, że on ma wyprowadzony canbus i stąd nie stosował żadnego can adaptera. Pytam, ponieważ cena zestawu razem z adapterem jest dość wysoka (sam adapter kosztuje prawie tyle co radio). Czytałem, o ciągnięciu przewodów spod zegarów, ale zastanawia mnie jak w takim razie są zainstalowane te radia w autach które wyszły fabrycznie z nimi i wszystko działa? Może u mnie jest to na zasadzie plug & play??



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » ndz lis 01, 2009 20:30

Toledziak pisze:Odpowiedział mi, że on ma wyprowadzony canbus
w mk4 fabrycznie w zadnym nie było CANa pod radio. ma wyprowadzony tzn ze ktoś to zrobił.



Toledziak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: ndz lut 22, 2009 00:45
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Toledziak » ndz lis 01, 2009 23:24

To takie buty. W takim razie wychodzi na to,że fabryka też wyprowadzała, bo przecież mk IV można spotkać z deltą i wszystko działa.



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » wt lis 03, 2009 20:39

Toledziak pisze:przecież mk IV można spotkać z deltą i wszystko działa.

to ze mozna spotkac nie znaczy ze tak wyszedl z fabryki
kazdy moze to radio sobie wstawic i wyprowadzić CAN (jeśli wie co i jak) lub zastosować adapter CAN. można też korzystac z radia bez CANaczy adapteru, lecz w tedy nie dzialaja wszystkie funkcje
Ostatnio zmieniony wt lis 03, 2009 20:40 przez kiss, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości