Jaki radyjko POLECACIE!!!!!!!!

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » pn lut 06, 2006 21:12

fauwi: napewno przyzwoicie bedzie gralo bo firma porzadna, tylko niski model, ale to sie odbija ubogimi funkcjami i jak dla mnie nie za pieknym wygladem (innym moze sie podobac).

KATO: nikt mu tego nie powie, widze ze masz jakis dziwny beznadziejne poczucie humoru :goof:



Awatar użytkownika
KATO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: sob lis 13, 2004 02:46
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: KATO » pn lut 06, 2006 21:30

nie ze mam dziwne poczucie chumoru ale po ostatnich wypowiedziach to nie było by nic dziwnego


2001-2006 GTI WOLFSBURG EDITION http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1672
2006- A6 AVANT 2.5 TDI AEL KREMOWA SKÓRA KLIMATRONIC VOLL WYPAS

Awatar użytkownika
szymon210
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: sob gru 18, 2004 16:03
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: szymon210 » pn lut 06, 2006 23:38

Pytanie kolegi było krótkie a tu taka afera :) Pioneer 2800 podstawowy model pioneera z mp3 na 2006r. No ale to pionner i co do laserów miejmy nadzieję że będzie tak jak w poprzednich latach czyli zero reklamacji :) Nakamichi koledze odpuścicie :) nie za 500zł i nie używane.....Becker tak ok ale do mercedesa:) kup pioneera i będziesz miał z głowy:) dobre radio za rozsądną kase. Pozdrawiam


Najtańsze Car Audio
Sony Pioneer Alpine Clarion JVC
http://www.expert-audio.bazarek.pl/

Awatar użytkownika
fauwi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn lut 06, 2006 19:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: fauwi » wt lut 07, 2006 17:11

a może coś typu http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83826169 ??
Tak sie zastanawiam jest tyle tych modeli może któryś jest godny polecenia?
z tego co czytałłem wcześniej to nikt Sony nie poleca..

:kac: już sam nie wiem co wybrać jeszcze mam 3 dni do wypłaty ..hehe

Soory za głupie może pytania..każdy ma swój gust ..ale nie każdy siedzi w radiach i wie co w trawie piszczy :pub:

pozdr



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » wt lut 07, 2006 17:26

fauwi pisze:a może coś typu http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83826169 ??
Tak sie zastanawiam jest tyle tych modeli może któryś jest godny polecenia?
z tego co czytałłem wcześniej to nikt Sony nie poleca..

:kac: już sam nie wiem co wybrać jeszcze mam 3 dni do wypłaty ..hehe

Soory za głupie może pytania..każdy ma swój gust ..ale nie każdy siedzi w radiach i wie co w trawie piszczy :pub:

pozdr
Nikt tu Sonego nie poleca (moze poza wyjatkami :chytry:) i to nie bez powodu, wiec Tobie tez nie polecimy :)
Jakbys przeczytal ten temat do poczatku, to wiedzialbyc, ze licza sie glownie 3 marki (poza Nakamichi itp. :)), czyli (w porzadku alafetycznym):
- Alpine
- Clarion
- Pioneer

Po tym soniaku widze, ze za duzo kasy nie chcesz wydac, ale w zaleznosci od Twoich preferencji (pewnie glownie wizualnych) polecam cos wybrac miedzy tymi trzema markami :)



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » wt lut 07, 2006 18:53

fauwi - tylko nie SONY :chytry: ... Zrób jak Ci Goofi radzi i będziesz zadowolony... no i poczytaj archiwalne tematy :chytry: .

Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

Kudłaty
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 25, 2005 16:38
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Kudłaty » śr lut 08, 2006 20:10

wole urzywanego beckera za 500pln od nowego albo jakiegokolwiek innego pionka w tej cenie... szukajcie a znajdziecie za nakamichi wcale nie trzeba wydac 2000 nawet 1000 nie trzeba tylko wystarczy poszukac.... i wiedziec co sie chce i co sie kupuje...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości