Wnęka dla radia w MK III

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Bartek84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 935
Rejestracja: pt lis 18, 2005 16:29
Lokalizacja: Legnica
Auto: Golf Mk7 GTI
Kontakt:

Post autor: Bartek84 » ndz sty 29, 2006 00:57

Mój ma radiator z boku a wadzą kable, które wychodzą z radia. Jest ich łącznie (aż wstane i podejdę do radia...) 10 z anteną :panna:

A, no i dochodzi wiącha kabli (przejściówka z ISO na wtykę JVC). Mój kciuk jest chudszy niż ona :panna:


Mk7 GTI Stage 2

Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Post autor: Rafit » ndz sty 29, 2006 02:10

lukopr pisze:
Olaf pisze:Ale wnęka w kokpicie napewno jest na tyle głęboka, że radyjko sie tam zmieści prawda :)???
u mnie wystaje ze 3 cm.. ech wszystko przez kostke i kabelki... co z tym zrobić? :chytry:
U mnie siedzi idealnie, a jak kable przeszkadzają i radio wystaje to należy wyciągnąc schowek i ładnie kable ułożyć pod radiem. I wtedy wszystko ładnie i równiutko pasuje. Też mi radio wystawało 1-1,5cm dopóki nie wyjęłem schowka i nie zrobiłem z kablami porzadnku. :hmm:



lukopr
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 20:10
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

Post autor: lukopr » ndz sty 29, 2006 11:18

Rafit pisze:lukopr napisał/a:
Olaf napisał/a:
Ale wnęka w kokpicie napewno jest na tyle głęboka, że radyjko sie tam zmieści prawda ???

u mnie wystaje ze 3 cm.. ech wszystko przez kostke i kabelki... co z tym zrobić?


U mnie siedzi idealnie, a jak kable przeszkadzają i radio wystaje to należy wyciągnąc schowek i ładnie kable ułożyć pod radiem. I wtedy wszystko ładnie i równiutko pasuje. Też mi radio wystawało 1-1,5cm dopóki nie wyjęłem schowka i nie zrobiłem z kablami porzadnku.
Dzis sie wezme za to :grin: oprucz tego nie działa mi podswielenie kokpitu... takze bede walczył z kabelkami... a moze to bezpieczniik...hmmmm... okaże sie....:P
Dam znac czy mi sie udało i jak sie z tym uporałem.. :jezor: postaram sie zrobic jakies fotki :bigok:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Olaf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob sty 14, 2006 20:20
Lokalizacja: ok. Krakowa

Post autor: Olaf » czw lut 02, 2006 17:10

hazel84 pisze:...zauważyłem jedną rzecz. Gdy radio troche pogra i nagrzeje się to kable robią się mięciutkie i wtedy można dopchnąć radio do końca.
Świetny pomysł :okej:
hazel84 pisze:Dasz rade Olaf
MUSZE DAĆ :grin: :grin: :grin: :grin:

[ Dodano: Czw Lut 02, 2006 16:12 ]
Rafit pisze:
U mnie siedzi idealnie
A mógłbys wrzucic jakąs większą fotke :chytry: :chytry:


:okej: [b] Pozdrawiam [/b] :okej:

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » czw lut 02, 2006 17:18

Olaf pisze:
hazel84 pisze:...zauważyłem jedną rzecz. Gdy radio troche pogra i nagrzeje się to kable robią się mięciutkie i wtedy można dopchnąć radio do końca.
Świetny pomysł :okej:
No ja nie wiem czy taki swietny, temperaturka, nacisk i moze cos sie niedobrego stac :> proponuje powalczyc ze schowkiem i ulozyc jak koledzy radza niz na sile upychac a efekt bedzie dlugotrwaly, pewniejszy i bezpieczniejszy :helm:



Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Post autor: Rafit » czw lut 02, 2006 21:13

Olaf pisze:A mógłbys wrzucic jakąs większą fotke chytry chytry

Tylko taką jeszcze mam na dysku:
ObrazekObrazek
Nie mam za dużo zdjęć wnętrza auta. Jutro postaram się zrobić zdjęcie z innej perspektywy, aby było widać jak równiutko jest :)
Ostatnio zmieniony pt lut 03, 2006 00:12 przez Rafit, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
krizzz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 215
Rejestracja: wt maja 10, 2005 21:30
Lokalizacja: Ełk

Post autor: krizzz » czw lut 02, 2006 21:58

We wnece, w ktora wsadza sie radio wystarczy wyciac 1 (slownie: jeden ;) ) szczebelek - kable pozniej ukladaja sie idealnie. Ja od radia mam duzo kabli (4RCA, standard ISO, antena, "puszka" zewn. ;) ) i dzieki temu, ze "usprawnilem" ta wneke wszystko idealnie sie miesci i radyjko wchodzi na swoje miejsce bez najmniejszego problemu. :)


[b]Sprzęt PowerBass, μ-Dimension, Stinger, GroundZero, Hertz, Phonocar i inne[/b]
[url=http://tuninginside.pl][img]http://img504.imageshack.us/img504/4482/bannermalypz9.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
Bartek84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 935
Rejestracja: pt lis 18, 2005 16:29
Lokalizacja: Legnica
Auto: Golf Mk7 GTI
Kontakt:

Post autor: Bartek84 » pt lut 03, 2006 09:10

krizzz pisze:We wnece, w ktora wsadza sie radio wystarczy wyciac 1 (slownie: jeden ;) ) szczebelek - kable pozniej ukladaja sie idealnie. Ja od radia mam duzo kabli (4RCA, standard ISO, antena, "puszka" zewn. ;) ) i dzieki temu, ze "usprawnilem" ta wneke wszystko idealnie sie miesci i radyjko wchodzi na swoje miejsce bez najmniejszego problemu. :)
Który szczebelek dokładnie?

Może i ja coś wytne :satan:


Mk7 GTI Stage 2

Awatar użytkownika
krizzz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 215
Rejestracja: wt maja 10, 2005 21:30
Lokalizacja: Ełk

Post autor: krizzz » pt lut 03, 2006 10:18

Jak wyjmiesz ta wneke to od razu zajarzysz - nie mam fotki, ale to jest na podstawie skrajnie po prawej... Po wycieciu jednego szczebelka robi sie duza przestrzen na kable :) Mam nadzieje, ze dasz rade :) Pozdro :D


[b]Sprzęt PowerBass, μ-Dimension, Stinger, GroundZero, Hertz, Phonocar i inne[/b]
[url=http://tuninginside.pl][img]http://img504.imageshack.us/img504/4482/bannermalypz9.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
Bartek84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 935
Rejestracja: pt lis 18, 2005 16:29
Lokalizacja: Legnica
Auto: Golf Mk7 GTI
Kontakt:

Post autor: Bartek84 » pt lut 03, 2006 13:17

No to popatrze jak wrócę z roboty.

Czeka mnie wygłuszenie drzwi. Tym się martwie a nie wnękami :D

Pozdro 600


Mk7 GTI Stage 2

Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Post autor: Rafit » sob lut 11, 2006 19:40

Wkoncu miałem chwile, aby zrobić te zdjęcia :)

Obrazek



Olaf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob sty 14, 2006 20:20
Lokalizacja: ok. Krakowa

Post autor: Olaf » śr lut 22, 2006 13:03

Dziekuję Chłopaki :pub: :pub: :pub:

nie ma to jak narpawdę fachowa pomoc :bajer:

Pozdrawiam :kufel: :kufel: :kufel:


:okej: [b] Pozdrawiam [/b] :okej:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości