Jaki radyjko POLECACIE!!!!!!!!

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Kudłaty
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 25, 2005 16:38
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Kudłaty » śr lut 01, 2006 17:07

do 500pln to polecam beckera mexico pro cd... jak troche wiecej to cos z nakamichi



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » śr lut 01, 2006 17:35

Kudłaty pisze:do 500pln to polecam beckera mexico pro cd... jak troche wiecej to cos z nakamichi
Eeee co to za krzaki :?: brzmi to gorzej niz sony, ktorego nie polecam :>



Awatar użytkownika
eldorado84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 944
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:56
Lokalizacja: lubartów

Post autor: eldorado84 » śr lut 01, 2006 19:18

Podstawa to ALPINE najlepiej coś z tej nowszej serii. Radyjka alpine są najlepsze w grupie CD (cenowo 250-600zł) pionieera, sony, JVC, clarion, boss, białkapunda. Powiem tak mam Alpine cdm 7856rm (radio) i panel od modelu cdm 7856r. Nowiutkie ze sklepu kosztuje (kosztowało) ok 1500zł. Ja kupiłem za 400zł. Cd'ek jest na wypasie, kolorowy wyświetlacz, bardzo dużo funkcji, mam go od 2 lat. alpine kupiłem bo chodziło mi na jakości dźwięku które oferuje (wcześniej je słuchałem i porównywnywałem z innymi). Ale jeżeli chodzi o jakość, ba zajeb.... jakość to tylko NAKAMICHI. Firma bardzo mało znana w polsce. Cd'ek dla melomanów jakości dziwięku, inne wyżej wymienione to pierdziawki, które odtważają muzyke z CD. I dlatego alpine "poleci" do samochodu służbowego, a Nakamichi do prywatnego. Dodam jeszcze to że kupując Nakamichi płaci sie za jakość dźwięku, skromność wyglądu, wytrzymałość, estetyke (ok 1,5 - 2 tys.) a inne wyżej wymienione to ilość funkcji, ile ma wattów na kanał, w miare wytrzymałość, ilość podświetleń, jakość podstawowa. To takby porównywać np: wzamek domowy sony lub pionera (za ok 1000 - 1500zł) z DENON za (3000-4000zł) - podobna ilość mocy, funkcji - np:wyjścia CD, PHONO, Tape, VCR, Tuner i inne.


http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=10205&start=0
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=54809

- O żesz ty kur.., w chu.. jeb.. twoja mać, pier...ny, zasr.., poje..y kut..s !! - Powiedział marynarz, po czym szpetnie zaklął. ;) ;)

Awatar użytkownika
KATO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: sob lis 13, 2004 02:46
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: KATO » śr lut 01, 2006 23:37

co w tu polecacie przeciez to kosmos kto kupi taki sprzet do golfa II ktory jest wart 5000zł a radio warte 2000 zł brzmi napewno zaje..cie wyglada jak kupa i jest raczej przeznaczone dla adiofilow raczej tych starszych


2001-2006 GTI WOLFSBURG EDITION http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1672
2006- A6 AVANT 2.5 TDI AEL KREMOWA SKÓRA KLIMATRONIC VOLL WYPAS

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » czw lut 02, 2006 00:06

KATO: mysle, ze dobrym wyborem dla Ciebie bedzie Pioneerek DEH-4700, niedrogi bo powinienes dorwac za ok. 500 zeta, udany i zachwalany na tym forum, wyglada fajnie i w czarnym wydaniu podswietlanym czerwono-niebiesko powinien pasowac do wnetrza MK2 :D
Sam mialem taki kupic, ale dolozylem troche kasy i kupilem DEH-5730 :)



Awatar użytkownika
KATO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: sob lis 13, 2004 02:46
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: KATO » czw lut 02, 2006 01:42

GOOFI a wiesz co ja mysle ze nie czytasz dobrze tego forum popatrz co ja pisze kilka postow wyzej


wiec nie pier.... mi tu bzdur :green_fuck:

swoje całe audio niedawno sprzedałem i doszedłem do wniosku ze wystarczy mi orginalne radio audi ze zmieniarka i system bose ktorego mi nie ukradna tak jak to jest w przypadku drozszych radyjek

a tak a propo fajnego masz golfika :rotfl: STARY DZIAD :okej:
Ostatnio zmieniony czw lut 02, 2006 11:39 przez KATO, łącznie zmieniany 1 raz.


2001-2006 GTI WOLFSBURG EDITION http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1672
2006- A6 AVANT 2.5 TDI AEL KREMOWA SKÓRA KLIMATRONIC VOLL WYPAS

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » czw lut 02, 2006 10:50

KATO: przeczytalem caly, ale stracilem rozeznanie kto co pisze. I moglbys grzeczniej :!: :!:

Masz cos do mojego golfika :?:



Awatar użytkownika
krizzz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 215
Rejestracja: wt maja 10, 2005 21:30
Lokalizacja: Ełk

Post autor: krizzz » czw lut 02, 2006 22:21

Goofi pisze:
Kudłaty pisze:do 500pln to polecam beckera mexico pro cd... jak troche wiecej to cos z nakamichi
Eeee co to za krzaki :?: brzmi to gorzej niz sony, ktorego nie polecam :>
normalnie zalamka.... :crazy: Czasami mniej znaczy wiecej... w pisaniu... ;)
eldorado84, alpinke masz z serii CDM - wiec z zasady nie jest ona wypasiona... ;)
Co do Nakamichi to sie zgodze - jest to wysokiej klasy sprzet, ale smiem twierdzic, ze nie slyszales naprawde dobrych radyjek. Alpinki sa hi-endowe i to bardzo. Wyobraz sobie, ze nawet dla Sony udalo sie kiedys zrobic referencyjna jednostke... :D
KATO, skoro po przesluchaniu tak WIELKIEJ ilosci radyjek doszedles do wniosku, ze oryginalne radio gra dla ciebie najlepiej to nie chce wiedziec jakie tam sprzety miales... ;)
A poza tym docinki w takim stylu obnizaja poziom ogolnej dyskusji, wiec daj spokoj... :crazy:

Pozdrawiam maniakow CA - tak 3mac :D


[b]Sprzęt PowerBass, μ-Dimension, Stinger, GroundZero, Hertz, Phonocar i inne[/b]
[url=http://tuninginside.pl][img]http://img504.imageshack.us/img504/4482/bannermalypz9.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » czw lut 02, 2006 22:43

...ale śmiesznie się robi :chytry: ...
Najwyższa półka to krzaki :kac: , niemiłe odzywki :panna: ...


Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

Kudłaty
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 25, 2005 16:38
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Kudłaty » czw lut 02, 2006 22:51

nakamichi albo becker to krzak?????????? ludzie czy wyscie powariowali czy od tych kolorowych lampeczek w tych waszych smiesznych choinkowych radyjkach cos wam sie poprzewracalo... jak sie jedzie noca to od takiego radia mozna epilepsji dostac... ono ma grac a nie wygladac... jak ktos kupuje radio bo wyglada ( tak jest wlasnie w wiekszosci pionkow) to bardzo wspolczuje... alpina BYLA dobra... mam model alpiny z przed 7-8 lat i zabija te nowe alpiny do kilku kpln pod wzgledem brzmienia...nawet ludzie z alpiny wam powiedza ze to co bylo kiedys juz niestety nie wroci firma jedzie na opini i zrobila sie strasznie komercyjna... i ten co porownywal beckera albo nakamichi (ktore z reszta tez leci powoli na leb na szyje z jakoscia) to niech przestanie bluznic w ten sposob



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » czw lut 02, 2006 23:08

Ale palnalem gafe, sorry :panna: jak potem pomyslalem, to firme Nakamichi znam, kiedys ja kojarzylem z najlepszymi magnetofonami typu deck, tej drugiej nie znam :blush:

Kudłaty: i wcale nie uwazam, ze radyjko powino byc kolorowe :jezor: ale milo jak sie komponuje z reszta wnetrza :bajer:



Awatar użytkownika
KATO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: sob lis 13, 2004 02:46
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: KATO » pt lut 03, 2006 00:28

KATO, skoro po przesluchaniu tak WIELKIEJ ilosci radyjek doszedles do wniosku, ze oryginalne radio gra dla ciebie najlepiej to nie chce wiedziec jakie tam sprzety miales... ;)
A poza tym docinki w takim stylu obnizaja poziom ogolnej dyskusji, wiec daj spokoj... :crazy:
nie poprostu juz mnie to wszystko znudzilo wole normalne org radio ktorego mi nie ukradna niz biegac ciagle z całym radiem kiedy sobie chcem posłuchac muzyki :)
rozumiesz juz o co mi chodzi :foch:


2001-2006 GTI WOLFSBURG EDITION http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1672
2006- A6 AVANT 2.5 TDI AEL KREMOWA SKÓRA KLIMATRONIC VOLL WYPAS

Awatar użytkownika
fauwi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn lut 06, 2006 19:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: fauwi » pn lut 06, 2006 19:48

A ja mam zamiar kupić coś do 400zł
Dobre to jest ? - :food: http://allegro.pl/show_item.php?item=83315322



Awatar użytkownika
KATO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: sob lis 13, 2004 02:46
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: KATO » pn lut 06, 2006 21:05

pewnie nie najgorsze za ta cene i jeszcze nowe.

ale zaraz ci powiedza ze to kupa jest lepiej dozbieraj 2000zł i kup ''nakamishi'' lub beckera :rotfl:


2001-2006 GTI WOLFSBURG EDITION http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1672
2006- A6 AVANT 2.5 TDI AEL KREMOWA SKÓRA KLIMATRONIC VOLL WYPAS

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości