JVC KD-R301

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
takos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: sob mar 14, 2009 16:20
Lokalizacja: Stegna

JVC KD-R301

Post autor: takos » czw cze 11, 2009 12:22

Witam.

Chcialbym kupic radio JVC KD-R301 Link do radia na allegro

Mial ktos doczynienia z tym radiem? Na internecie jest malo opini ale jak jas sa ta sa sprzeczne (raz ze plyte czyta bez problemu na duzych dziurach, raz ze przy malych wstrzasach plyta przeskakuje) Na aukcjach i stronie producenata nie ma nic wspomniane o Anti-schocku, czy radio posiada takie cos?

Radio ma poprostu grac, nie jest to zaden klocek pod profesjonalne car-audio.

A tak zeby nie zakladac nastepnego temetu. W samochodzie nie mam miejsca w karoseri na antene zewnetrzna, czy na antenie wewnetrznej bedzie dobrze odbierało?

Z góry dziekuje za odpowiedzi. PozdraVWiam
Ostatnio zmieniony czw cze 11, 2009 12:33 przez takos, łącznie zmieniany 1 raz.


(\X/)

kenorb85
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: sob sie 09, 2008 00:16
Lokalizacja: Kłosowo, Trójmiasto

Post autor: kenorb85 » czw cze 11, 2009 16:39

Nie mam dokładnie tego radia, ale bardzo podobne - JVC KD-G351. To jest to samo tylko ma dodatkowo wejście USB.
Powiem tak: świetny sprzęt. Płyty czyta idealnie, zarówno mp3 jak i CD - nigdy nie przerywa. Jest bardzo dobrze wykonane, wszystko do siebie pasuje i nic nie ociera. Ta obrotowa gałka obraca się bardzo lekko i płynnie. Wyświetlacz jest bardzo czytelny - widać wyraźnie nawet w słoneczny dzień.
Na radio nie można narzekać, bardzo czułe - tylko mam antenę zewnętrzną. Jak będzie z wewnętrzną nie wiem.

Ogólnie polecam ten sprzęt, nie jest to choinka tylko proste, niezawodne radio.

Napisałem żebyś miał jakieś porównanie, ale lepiej poczekaj ,aż odezwie się ktoś, kto ma taki model.

PS. Kupuj tylko u tych co dają 3 lata gwarancji, jak na aukcji jest napisane 2 lata to jest to jakiś szwindel - JVC oferuje tylko 3 letnie gwarancje.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości