Gamma V - CD ERROR

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

lichu2009
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 09, 2009 15:50
Lokalizacja: Gdańsk

Gamma V - CD ERROR

Post autor: lichu2009 » czw kwie 23, 2009 21:29

Mam problem ze zmieniarką oryginalną do radia gamma V. Dzisiaj po odpaleniu samochodu pokazało się CD ERROR i cały czas się pokazuje przy każdej płycie. Wcześniej wszystko działało więc płyty na pewno są dobrze włożone. Próbowałem je wyciągać, ruszać zmieniarką ale nic to nie dało. Miał może ktoś z Was podobny problem? Może wiecie co zrobić?



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » czw kwie 23, 2009 22:38

Czytałeś?
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=229967

PS: poszukaj na forum



Awatar użytkownika
Kanclerz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 615
Rejestracja: wt wrz 25, 2007 14:51
Lokalizacja: Poniatowa
Kontakt:

Post autor: Kanclerz » czw kwie 23, 2009 22:39

mam ten sam problem tylko ze ja mam radio vw w seacie alhambrze i identyko mam pronlemy a nigdzie odp nie moge znajsc


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=368812

lichu2009
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 09, 2009 15:50
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: lichu2009 » pt kwie 24, 2009 00:03

Szukałem na forum, ale takiej sytuacji nie ma. To sie stało na parkingu przy centrum handlowym i tam są takie koleiny zwalniające, ale zmieniarka po przejechaniu po nich normalnie działała. Dopiero jak odpaliłem znowu samochód pokazał sie CD ERROR bez FOCUS...



Awatar użytkownika
Jaaro
TDI Power
TDI Power
Posty: 147
Rejestracja: pn mar 29, 2010 23:38
Lokalizacja: VWrocłaVW
Kontakt:

Gamma V - CD ERROR

Post autor: Jaaro » pn sty 10, 2011 14:20

Witam kolegów,

odgrzeję trochę kotleta ;) jako, że nie znalazłem rozwiązania tego problemu. U mnie wyskakuje CD ERROR, ale zaczęło się to dopiero przy temperaturach poniżej 5stC. Jak jest tak około 10st lub więcej to zmieniarka pracuje elegancko, problem powstaje przy niższych temperaturach - magazynek normalnie pracuje i zmienia płyty - jedynie ich nie czyta.

Czy czyszczenie lasera pomoże ? Dotyczy to zmieniarki 6CD w bagażniku Golfa IV - radio to navi MFD.

Jest może gdzieś na necie instrukcja czyszczenia lasera w zmieniarce? Czyszczenie lasera w MFD jest ładnie opisane, a w zmieniarce nie znalazłem.

Pozdrawiam ;)

P.S. Znalazłem coś takiego --> http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=62696" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale czy to pomoże ?!


WKS Śląsk Wrocław

Awatar użytkownika
Jaaro
TDI Power
TDI Power
Posty: 147
Rejestracja: pn mar 29, 2010 23:38
Lokalizacja: VWrocłaVW
Kontakt:

Gamma V - CD ERROR

Post autor: Jaaro » wt sty 18, 2011 11:48

Witam,

wyczyściłem laser zgodnie z instrukcją - suchym wacikiem - niestety nic to nie pomogło. Dalej CD ERROR. Macie może jeszcze jakieś pomysły ?


WKS Śląsk Wrocław

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości