Problem z radiem ALPINE CDE-9870R

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

MaczuŚ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: pn lut 12, 2007 22:44
Lokalizacja: Radomsko

Problem z radiem ALPINE CDE-9870R

Post autor: MaczuŚ » pn kwie 20, 2009 07:41

Witam
Jakies 8 miesiecy temu do dostawczaka moj tata dokupil radyjko na CD/MP3 ALPINE CDE-9870R i gralo ono bardzo dobrze az do tamtego miesciaca kiedy to zaczely sie dziac z nim dziwne rzeczy
Zaczynajac od poczatku radyjko chodzi super az tu nagle po 1h sluchania muzyki z plyty radio zaczyna wariowac najpierw objawia sie to przez stukanie w radiu i przerwywanie muzyki az do wyskoczenia na wyswietlaczu komunikatu ERROR i braku dzwieku
wtedy zmieniamy na radio i znowu na CD i wszystko jest ok przez ok 1 min i znowu ten sam problem
Na poczatku myslalem ze to wina plyt ale ten problem wystepuje na nosnikach orginalnych, jak i nagrywanych CD-R, CD-RW i dotyczy zarowna plyt audio jak i MP3
Aha dodam jeszcze ze czyscilem laser plyta taka jak do komputera ale problem nie znikl

Jak myslicie gdzie jest problem ? Czy oddac radio na gwarancje ? Albo moze sie juz spotkaliscie z taka sytuacja i macie jakies rady ?!

Za wszystkie odpowiedzi z gory dziekuje


BAR DUŻY KĘS
Radomsko, Żeromskiego 30 (obok MDKu)
Radomsko, przy skrzyżowaniu Krakowska-Piastowska (bazarek)
Radomsko, Krasickiego (naprzeciw Biedronki)
Obrazek
CHILLI BAR
Radomsko, Targowa 10
Obrazek
ZAPRASZAMY!!!

Awatar użytkownika
dzejms_11
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: czw mar 26, 2009 18:34
Lokalizacja: Poland

Post autor: dzejms_11 » pn kwie 20, 2009 10:55

Laser walnięty moim zdaniem.



Matey071
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wt paź 07, 2008 20:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Matey071 » pn kwie 20, 2009 11:03

jak masz to radio na gwarancji to nawet dlugo nie mysl tylko oddaj niech oni sie pomecza z tym ;]

Pzdr.


[url=http://bikepics.com/members/matt71/][b]Biała Perełka[/b][/url]

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » pn kwie 20, 2009 19:40

Dobry mesiek w podpisie :P



Awatar użytkownika
kamxp125
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: śr cze 06, 2007 14:27
Lokalizacja: Bieszczady
Kontakt:

Post autor: kamxp125 » pn kwie 20, 2009 19:48

Wiesz ja za dużo nie powiem, ale miałem taki przypadek w swoim "biedronkowym" radiu to wyciągnąłem walnąłem z pięści i działa :P


[img]http://images49.fotosik.pl/176/3f87b803b0da2cd7.jpg[/img]

MK3 1.9TDI i mkniesz jak strzała

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » pn kwie 20, 2009 20:37

to może ja zapytam , a jaki to dostawczak i jak jest radio zamontowane?,
widziałem jeden przypadek, ze w aucie własnie dostawczym (już nie pamiętam jakie to było), miał radio zamontowane prawie że w pionie, jeśli jest też tak u ciebie ze kąt nachylenia jest za duży to normalne że radio długo nie pociągnie,



MaczuŚ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: pn lut 12, 2007 22:44
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: MaczuŚ » pn kwie 20, 2009 23:26

dzejms_11 pisze:Laser walnięty moim zdaniem.
mnie tez sie tak wydaje ale jaka moze byc tego przyczyna :crazy:
Matey071 pisze:jak masz to radio na gwarancji to nawet dlugo nie mysl tylko oddaj niech oni sie pomecza z tym ;]

Pzdr.
tylko zeby oddac je na gwarancje chca zeby dowiesc je do miejsca zakupu tj. wawa a ja teraz raczej podrozuaje w strone slaska a 200 km robic zeby oddac radio potem wrocic i jeszcze raz zeby odebrac to tak srednio sie oplaca :grrr:
Kubus20 pisze:Dobry mesiek w podpisie :P
A dziekuje :okej: niestety dlatego ze byl taki ladny zostal skradziony :goof: i odnaleziony przez niebieskich niestety czesciowo rozberany :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
arturek320 pisze:to może ja zapytam , a jaki to dostawczak i jak jest radio zamontowane?,
widziałem jeden przypadek, ze w aucie własnie dostawczym (już nie pamiętam jakie to było), miał radio zamontowane prawie że w pionie, jeśli jest też tak u ciebie ze kąt nachylenia jest za duży to normalne że radio długo nie pociągnie,
radio jest zamontowane w MB Sprinter i jest zamontowane idealnie poziomo jak na zdjeciu nizej patrzylem je rowniez w c-klassie brata i jest idealnie ta sama wersja co w Sprinterze

Obrazek

Moze ma ktos jeszcze jakies sugestje lub propozycje ? z mila checia kazda przeczytam !

Pzd


BAR DUŻY KĘS
Radomsko, Żeromskiego 30 (obok MDKu)
Radomsko, przy skrzyżowaniu Krakowska-Piastowska (bazarek)
Radomsko, Krasickiego (naprzeciw Biedronki)
Obrazek
CHILLI BAR
Radomsko, Targowa 10
Obrazek
ZAPRASZAMY!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości