jak to wszystko zmiescic i wyliczyc dobrze -pomocy

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

kraszi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 147
Rejestracja: wt lut 15, 2005 21:06
Lokalizacja: Warszawa
Auto: VW GOLF III GTI TDI 20 JAHRE
Silnik: AFN
Kontakt:

jak to wszystko zmiescic i wyliczyc dobrze -pomocy

Post autor: kraszi » ndz kwie 19, 2009 10:13

chce w bagazniku zmiescic 2 wzmacniacze (DLS-Ca40 i audison slr2 + sub cerwin vega v-max 12" + kondesator ) .chciałbym zostawic koło zapasowe i umiescic we wnęce koła zabudowe dla sub-a oczywiscie tak zeby wszystko litrazowo sie zgadzało .potrzeba mi jakis zdjec porad itp uwag na co zwrócic uwage itp .ewentualnie wywale zapas i wytne pręt mocujacy koło do podłogi i we wnece zrobie jedna wielka skrzynke i wydaje mi sie ze litrazowo bedzie chyba dobre.potrzeba mi porad od was pilnie


VW GOLF III GTI 20 JAHRE
[color=#0000BF]POLEROWANIE FELG ALUMINIOWYCH[/color]

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » ndz kwie 19, 2009 11:09

chcesz zostawic kolo a w srodku jego suba dac?wiesz co bedzie jak zlapiesz gume wieczorem naprzyklad?chyba najlepiej jak skrzynie pod suba dasz "normalną"ja mam tez z tym problem bo mam 2 wzmaki na leząco i w razie laczka to ajajaj.ale mam tak zrobione bo juz sprawdzalem za kolo wyciagne w 15 minut nic nierozlanczajac tylko unosząc.dalem pod dwa wzmaki plyte aluminiowa do ktorej sa zamocowane owe wzmaki i podnosząc plyte ze "wszystkim" do gory i wyciągne koło.wszyttkie kable sa dane od tylu(od strony siedzen) aby nic nie urwac podnosząc to.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości