Bagażnik mk2

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
KERAJ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz mar 20, 2005 14:10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Bagażnik mk2

Post autor: KERAJ » śr sty 04, 2006 14:04

Witam! jestem zielony w sprawach car audio i chcialbym sie troche dowiedziec na ten temat... a mianowicie jak wygluszyc bagaznik, narazie mam tylko 2 glosniki w polce (juz sie naczytalem ze to najbardziej tandetna opcja :blush: ). Planuje kupic suba i chcialbym jakos przygotowac bagazniczek :) Przednie drzwi jak sie okazalo mam wygluszone wiec tylko musze kupic jakis ciekawy zestawik... radio jakie posiadam to PIONEER DEH-3300R.

Pozdrawiam,
KERAJ


KERAJ

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » śr sty 04, 2006 14:45

Na wygłuszanie jest kilka opcji w różnej kasie, więc napisz ile przeznaczasz na wygłuszenie bagażnika.



Awatar użytkownika
KERAJ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz mar 20, 2005 14:10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: KERAJ » śr sty 04, 2006 16:44

hmm... nie jestem zadnym profesionalista i w simie nie mam za duzo kasy na te sprawe... ale cieszylbym sie jakbym sie zmiescil w 150- 200 zl :)


KERAJ

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » czw sty 05, 2006 00:00

Więc wybór masz wśród najbardziej popularnych mat.
W bagażniku musisz wygłuszyć podłogę, boki i nadkola. Do tego dochodzi wygłuszenie klapy bagażnika i rejestracji.
I tak:
mozesz wybierać między:
- Miękkimi matami APP(pamiętaj miękkimi, nie twardymi bo to różnica)
- Matami polimerowymi
- taśmą dekarską dostępna w marketach budowlanych. Rolka 30cm/10m kosztuje nie więcej niż 90zł chyba. Taśma ta ma warstwę aluminium i dobrze się układa.

Maty masz dostępne na allegro. Maty polimerowe są trochę droższe od zwykłych, ale to też nieduży wydatek. ceny sam podpatrzysz.

W wygłuszaniu bagażnika powinieneś kierować się tym żeby dobrze wygłuszyć odgłosy wydechu, nadkola bo one też hałasują, no i musisz zadbać o to aby wygłuszyć wszelkie drgania blachy klapy itd.

W cenie którą podałeś powinieneś się zmieścić.



Awatar użytkownika
KERAJ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz mar 20, 2005 14:10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: KERAJ » czw sty 05, 2006 08:02

Dzieki :) ... lada dzien zaczne dzialac.

Pzdr


KERAJ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości